www.sudzibas.lv Eklektika SIA Venezia Neprofesionalitātes kalngals.

Eklektika - Neprofesionalitātes kalngals.

Sveiki,Vēlējos padalīties ar pieredzi sakarā ar salonu EKLEKTIK. Nopirku kuponu matu griezumam un maskai. Mani pieņēma ļoti jauna, drūma paskata friziere ar sarkanīgiem matiem (priekšā, protams, nestādījās), kas ne tikai praktiski ar mani nerunāja, bet arī nesaprata ko es viņai saku latviski. Prasīju, lai apgriež pakāpeniski matus (to viņa saprata) - domāju, ka vidusmēra frizierim nekas nepaveicams nav. Matus viņa man izmazgāja, paldies dievam ielika arī solīto masku. Tālāk gan sākās ārprāts - slapjus matus viņa man plēsa ar smalko ķemmīti, ka ārprāts un žāvēja kādas 20 minūtes visu laiku plēšot matus. Viņa sāka griezt tikai, kad mati bija sausi un gāja uz visām pusēm. Pienāca klāt viņai administratore un prasa vai viņa varēs pieņemt tūlīt vienu vīrieti, kam viņi it kā esot apsolījuši. Viņa saminstinājās, bet piekrita. Tad jau sāku šaubīties kas nu tagad notiks. Liks man gaidīt? Bet nē - matus man nogrieza uz ātro kā bērns ar dārza šķērēm - priekšpusē slīpi (ne visai taisni, jo priekšā redzams robs) un tad vienkārši no galvas augšpuses paņēma matus un nogrieza īsāk. To varētu aprakstīt kā tādu trepīti, kur augšpusē ir šķipsna īsāku matu apakšā gari. aizmugurē vispār nogriezti gali taisni, kur nav ne miņas no pakāpeniskuma. Es nekad nebiju redzējusi, ka kāda friziere tā grieztu mautus. Pievienoju zīmējumu (centos, cik varēju), lai saprotamāk par ko es runāju :) Viņa, starp citu, nekaunējās arī beigās piebilst: "Nu vismaz redzēs, ka griezts!" JĀ, TO TIEŠĀM REDZ. Paldies, tagad iešu pie citas frizieres, lai to ārprātu kaut kā labo! Labi, ka man ir pietiekami gari mati.Cik sapratu, šis ir viens un tas pats kantoris, kas VENEZIA par kuru šeit diezgan daudz sūdzību, tā kā laikam nav ko brīnīties. /Neapmierinātā kliente/

K

M Meri L 21.06.2015

Делала по купону педикюр с Gelish покрытием в феврале. Мастер, имени не помню, к сожалению, вроде Наташа, светленькая, очень любезная, сделала все аккуратно. Я осталась очень довольна.

M Meri L 21.06.2015

В феврале по купону делала педикюр с покрытием Gelish. Имя мастера не помню, вроде Наташа, сделала все очень хорошо, аккуратно. Я осталась очень довольна.

M Meri L 21.06.2015

Не заметила, что есть вторая страница, написала 2 раза )))

S Seva4ka 24.07.2015

Добрый день. Была сегодня(24.07.2015) в салоне Ekletika, Дзелзавас 49, приобрела купон на педикюр с гелиш лаком. Встретили чудесно, очень любезно и доброжелательно. Ждать не пришлось и минуты, сразу проводили к мастеру. Мастер педикюра тоже очень любезна и доброжелательна. Спасибо Вам большое, всё супер!

K Kliente321 11.09.2015

Sveikas meitenes. Nekad neesmu šait rakstījusi, bet mana pieredze ar salonu Ekletika, Dzelzavas ielā 49, tomēr liek man nebūt vienaldzīgai. Es saprotu, ka ir dažādi gadījumi, bet nu ar tādu attieksmi esmu saskārusies pirmo reizi. Nekad neizmantojiet šī salona friziera pakalpojumus !!! Ja pērkat kuponu, tad rēķinaties ar to, ka Jūs apkalpos neprofesionāli darbinieki. Manā gadījumā manuprāt tā bija praktikante( glīta meitene īsiem melniem matiem), jo no profesionalitātes tur nebija nekā. Vēl jo vairāk, kad izteicu savu neapmierinātību, tad man tika pārmests, ka manas neapmierinātības cēlonis ir tas, ka nevēlos veikt piemaksas. Tākā tik bieži neizmantoju šādus pakalpojumus, tad man radās neizpratne, kāpēc tirgojot kuponus, netiek piebilsts, ka apkalpos zemākas profesinalitātes darbinieki. Un kurš ir noteicis, ka pērkot kuponu, man ir jāsaņem sliktākas kvalitātes pakalpojums? Par matu krāsošanu šķipsnās, šajā salonā samaksāju 24.90 EUR un nedomāju, ka tā ir tik maza nauda, lai nesaņemtu kvalitatīvu pakalpojumu, matu plēšanu un vēl noklausītos pārmetumus. Vienīgais paldies, ko varu teikt ir cita meistare, kura izlaboja neprofesionālās frizieres darbu un nedaudz mani nomierināja un daudz maz normalā skatā varēju doties mājās. Ja tur būtu visas tādas, tad iespējams tādu situāciju tur nebūtu un pat nebūtu savarīgi, ka salonā ir tikai krievu frizieres. Vienīgais ir jāpiebilst, ka daudz maz "salabotais darbs" turējās 40 min. Nākamajā dienā sapratu, ka mati ir dažāda garuma, dažās vietās pat krāsojuma nav. Profesionālos salonos par pakalpojumu un attieksmi, kuru es saņēmu, nebūtu jāmaksā vispār nekas un pat būtu jāpiedāvā bezmaksas papildpakalpojums, bet šim salonam no profesionāla statusa ir ļoti tālu. Tāpēc kā jau minēju, neiesaku nevienai tur doties !!!

K Kliente321 11.09.2015