Eklektika - Frizieru darbs

Sveiki visiem kuri ir apmeklējusi un kuri tikai taisās apmeklēt to kantori ( kurs saucas skaistumkopšanas salons eklektika) rakstīt būtu daudz ko. Bet centīšos dažos teikumos. Apmeklēju to frizētavu vairākas x. Cerība. Ka tomēr bus labs rezultāts. Bet ka nav. Ta nav. Esmu pamanījusi ka biezi maiņas meistari. Kad iesmērē krasu matos friziere cenšanos klientu paslēpt no citu acīm. Bet bija reize kad sēdu turpat salona, un vēroju viņu darbu. Pamanīju ka šampūns ir tik atskaitīts ka frizieris to lej no pudeles pa taisno uz galvas; - ) redzēju ka dvieļus izņem no kastes (Netīros) un kuri iespējams nebija slapji, sarullēja un ielaka atpakaļ plaukta ( cep tāda gadījuma. Paliku nikna) un tāpēc rakstu, jo bailes ka nesabunam kādu kaski; - (Vienreiz taisiju matu laminēšanu un esmu pārliecināta ka man iesmērēja dadžu eļļu. Jo datu lietoju mājas un zinu ka vina smaržo. Pēc beidzamas procedūras kura saucas bio ilgvilni, vairs to kantori neapmeklēšu. Matus varu griezt nost; - ( taka tas kuras apmeklē to frizētavu. Padomājiet vai tas ir to vecs. Par tādam cenām ari citur apkalpo bez kupona. Un aizmirsu piebilst, ka tā tik tiešam ir, kad aizeji uz proceduri no tevis noplēs vel papildus 17 eiro ( es gan nemaksāju, jo man nav ne biezi. Ne gari mati)