www.sudzibas.lv Eirovizija 2009 Viltota balsoshaba

Eirovizija 2009 - Viltota balsoshaba

Vakar kad sacas eirovizijas balsoshana, es no 2 dazadam tel.numuram, nobalsoja par manu miljako dziesmu.Autoatbildetaajs teica, ;paldies, jusu balsojums ir pienjemts'' Nu, gaidu, gaidu. Luk, paradijs valstis par ko es balsojis, un vinji no Lv nesamjema ne viena punkta :((( Kas ta par sudu, sitais tel 905015...m panema no mana tel pa 0.30, un nekas ..Es tacu divas reizes zvaneeja. Nu, saprotu ka laikam nedrikst balsot no viena un ta numura pa 2-X . Bet, ja zvanu no dazadiem... Var buut tur ir kads scenaarijs, kaapeec nav bijis pienemts mans balss :(((((( Kkda Krievu mafija laikaam. Konkurss pargaajis, varbuut atdodied manas $$$$$ atpak

B

I ieva 17.05.2009

A var būt vienīgajs no visas LV par sho valsti balsoji???!!! :)

. ....kl 17.05.2009

TU domā, kad deva punktus 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12..tad tas ir cilvēku skaits, kas zvanīja???? Nē, tas viens simts vai viens tūkstotis utt. Ja par vienu valsti nobalsoja 99 zvanītāji, tad skaitās, ka nav neviens punkts iedots.

U Uldis 17.05.2009

Nu tas vispār ir tikai farss, jo uzvarētājus jau nosaka šaurā cilvēku grupiņā un tie pajoliņi, kas notērē miljonus zvanot neizlemj neko..gribi zvani, gribi nezvani..uzvarēs tāpat tā valsts, kam ir svarīgi konkrētajā gadā uzvarēt..

U Uģis riktigais 17.05.2009

Es jau sen saku, ka tas viss ir kaadam bizness, kas ar to pelna naudu.Kādu laiku atpakaļ, kad Ventspili bija Latvijas atlases konkurs, tad visi bija sajūsmā par Fomins un Kleins /Laikam Dziesma "Muzikants"/, zāle Ventspilī totali vairākums nobalsoja par šo dziesmu un domaju, ka arī Latvijā visi bija sajūsmā.Bet uz Vīziju aizsūtija to Lly ar "Sveiciens no mars".Es nebrāķēju arī šo dziesmu, bet sajūta, ka ar toreiz nekas nebija godīgi.Un it ka tomēr Latvija neesot tik daudz par Fominu un Kleinu labsojusi...
Manuprāt arī te visu nosaka komisija, tikia pelna naudu ar SMS.Tāpēc nestuteju neko ar sms vairak.
Var jau būt, ka Fomins un Kleins ir tipiski Latvijas muzikanti, ko europa nebūtu sapratusi, bet es uzskatu, ka godīgi ir sūtīt tos, kas mums pašiem patīk, tikia tā mes varam parādīt savu dziesmu.

U Uģis riktigais 17.05.2009

Tas pats ar koru kariem bija, ka n-tie tuukstoshi bija ar sms nobalsojushi.Kariem naudu deva sponsori, kas reklameejas tv3. es domāju, ka visu naudu, ko sabalsoja ar sms, vajadzēja sadalīt tām slimnīcam, bērnu namiem un citur, ko dziedātāji atbalstija.Be tagad sanaca, ka pāri palikuso kads iebaza sava kabatā.Ja mēs esam tauta un atbalstam bērnu namu, tad to naudu visu vajadzeja bernu namam, jo ta nauda nebija no valsts kases, kas arī citiem mērķiem paredzēta.

Z Zara 17.05.2009

Pobedila Norvegija i etoj pobedi etot parniša dostoin nailucsije vistuplenije:)

M mi 18.05.2009

Rakstītāja izskatās pēc pacmitgadnieka... vai pat mazāk... gygygy

B BIGs 18.05.2009

Es gan vienreiz balsoju par Islandi un rezultātā Latvija iedeva tai dziesmai 8 punktus. Man par to bija prieks, nekā citos gados.

A AndronMc 18.05.2009

Vot nedapistenis

Z Zaiga 18.05.2009

Jā, interesanti sanāk!

A Anda 18.05.2009

Kaapeec vispaar jaazvana uz so 9050XXXX, ja man patik dziesma, es balsoju, (un tas nav bezmaksas numurs) Un rezultaataa es gribu redzet LV karogu, balsosanas tablojaa. Laikam tur 100 % scenaarijs. Latvijai tikai var balsot par Lietuvu

U Uģis riktigais 18.05.2009

Nokačāšu un noskatīšos.

D daceleimane 18.05.2009

Otrajā pusfinālā bija daudz stipras dziesmas.Bet palika tikai Ex Padomju savienibas dziedataaji. Ukraiņu dziesma vispār bij murgs. Par lv nobalsoja tikai 6 lt un 1 ee :( Arii laba dziesma valstim 03, kas gaaja pirms latvijas, bet viņus arī Ru izmeta arā... fujjj eirovizijai

J josivs 18.05.2009

Bet Busulis kolosāli nodziedāja! Tikai nevajadzēja kratīties, balss jau ir super, meitenēm arī!!!
Mans viedoklis ir tāds - ļoti sūdīgi bija nofilmēts!!! Tikai Busuļa seja, vai skats no km attāluma!!

I inga 20.05.2009

Atvainojos ka ta saku, bet BUSULA dziesma bija galigi garam. Ka vispar tadu vareja sutit uz Krieviju.
Pirmkart vardus nevareja saprast, otrkart vina kratisanas %/ un treskart un visbeidzot vai tiesam jus domajat jareiz vins dziedas krieviski tad krievi par vinu balsos, galigi garam. man tiesam ir zel ka mes sogad nepiedalijamies Eirovizijas finala;(((, jo musu valsti ir labi dziedataji un loti skaistas balsis.

E Es 22.05.2009

pilnībā piekrītu Ingai, Busuļa dziesma pilmīga un totāla izgāšanās, viena raustīšanās agonijā, kauns par Latviju, mums ir tik daudz jaunu un spējīgu dziedātāju, bet nosūta skandālistu un šovs kas viņam bija uz skatuves pilnīgais sviests, vemt gribās no tāda priekšnesuma, totāls kauns, vienu tagat zinu, kad mūsu labajiem talantiem ir jāiet un jāpārstāv cita valsts jo no mūsu valsts jau labam talantam netikt, izvirza tik pa blatam :(((((((((pretīgi

N No 22.05.2009

Runaajot par busulja izpildiijumu: Man likaas ka es aiz kauna izvemshos. Dziesma patika, gaidiiju interesantu priekshnesumu, bet taa kratiishanaas un raustiishanaas... Fuj, kas par daudz tas par daudz. taa nu tas ir :((
Lai gan es iipashi neskumu par to ka LV nav finaalaa- labaak lai netiek nekaa totaali izgaazhas. Man lielaaku prieku sagaadaaja beltkrievinjsh no Norveegjijas :D jau pirms pirmaa pusfinaala sadereeju ka vinjsh uzvarees un vinneeju :D :D :D
Vispaar shii bija peedeejaa laika labaakaa Eiroviizija, patika shovs, patika daudzas dziesmas. Nenozheeloju ka skatiijos.

K koldes 29.05.2010

κοῖτα, πῶς ἰσχυρίζεσαι ὅτι πρέπει νά τραγουδᾶ κανείς αγγλιστί, κι ἐδώ κάνεις comment στη δική σου γλῶσσα? Δέν εῖναι άσυνεπής ἡ στάση σου