www.sudzibas.lv Eilaj SIA Darbinieku krāpšana

Eilaj SIA - Darbinieku krāpšana

Sarunaju oficalu darbu, bet norita man liek braukt uz darbu bet es pajautaju darba ligumu, jo negribu stratat neoficali. Man prieksniece inese pasaka tad lai es ejot majas. Tas nozime ka firma nodarbojas ar neoficaliem darba nemeiem, un maksa konvertos jo cilveki strada neoficali.

Dainis 30.07.2018

Šeit liktu uzsvaru uz vārda cilvēks, pēc jūsu rakstības spriežot tālu no pērtiķa neesat, varbūt evolūcijā iestrēgāt pusceļā?

Kolta 30.07.2018

Jācer, ka darba pienākumos neietilpst rakstīšana.

L LOVA 05.10.2018

SIA EILAJ buvuznemums
Sis firmas ipasniekiem Inesei un Janim Lapinam bija vairakas firmas Vacija.Visas ir bankrotejusa. Vacija atvert vairs nevar.Visi kas stradaja nesanema solito algu.Loti daudziem tautiesiem palika parada lielas naudas summas.Ari es iekritu Ineses solijumos.Tagat siem cilveciniem atverta firma Latvija un turpinas cilveku vervesana.Nebrinos ka pec kada laika vini turpinas darbu Vacija bet nu jau ka Latvijas firma.Ari Jelgavas sludinajumos ir reklama vajadzigi stradnieki.Neesiet letticigi es ari domaju nu nevar but ka manas.Ja SIA EILAJ ir pamatkapitals tad ta ir apkrapto tautiesu neizmaksata naudina.KRAPNIEKI,KRAPNIEKI

L Lvde 07.10.2018

Lova, tu laikam atkal darba meklējumos, tu jau zini kāpēc vienmēr paliec bez naudas, jo normāli cilvēciņi par gulēšanu nevienam nemaksā!
Nevajag braukt uz Vāciju, arī Latvijā var būvniecībā labi pelnīt, visi labie meisteri strādā un pelna, bet daži to vien zin, kā žēloties! Malači sia Eilaj , paldies par labu darbu un labu algu!
Andris;-)

L LOVA 24.10.2018

SIA ELIJA bufirma, INESE ANDRELEVSKA diemzel stradaju es un laba firma. Gribetos lai cioti nenotic tavam pasakam un krapsanas ferai.

L Lvde 07.10.2018

Man nenāk atmiņā, kad es būtu kādam nesamaksājusi naudu, es samaksāju tieši tik, cik katrs ir pelnījis! Parādā jūs esat sev paši, par vienaldzību pret darbu.
Jūsu dzeltena prese nespēj mums traucēt darbam, mēs strādājam Vācijā ļoti pat netraucēti līdz šai baltai dienai, ar mums strādā cilvēki, kuri ir spējīgi pelnīt naudu priekš mums un priekš savām algām, tie kas nespēj lido ārā bez žēlastības!
Latvijā mēs protams arī strādājam, Latvijā naudu var pelnīt vēl vienkāršāk, mums nav neviens jākrāpj lai pelnītu, galvenais nekrāpjiet paši sevi, esiet godīgi pret darba devēju un tieši ar to pašu tiks atbildēts jums!
Ko sēsiet, to pļausiet!

Visu cieņu, maniem labvēļiem
Inese

L LOVA 21.10.2018

Ha ha runat jau tu proti uz visiem 100 tas tev dotibas.Bet par naudinu gan atri aizmirsi.Kas kas bet cienas gan tev nav Inesit.

A Arturs20053 08.10.2018

Es strādāju firmā Eilaj un nekad nav bijis problēmas ar naudas izmaksām. Cik nopelni tik arī saņem.

N nemaniza@gmail/com 03.12.2018

Иннеса ! Ты большой демагог и мастер трепатни! До своих белых дней ты дожила с именем МОШЕННИЦЫ,а не серьёзного бизнесмена .И в жёлтой прессе ты показываешь себя как "тиргу сиева" Сколько бы ты не утверждала , что ты ты вся белая и пушистая ,И в Добеле и в Елгаве тебя знают как аферистку

Tur es piekrītu par krāpšanu, jo arī pats tur strādāju un saņēmu tikai tukšas atrunas par to ka man tiks samaksāts. Un lai viņiem būtu vieglāk kādu daļu samaksā un tad sāka kā lai nedaudz pagaidu(dazas dienas) un samaksās pārējo algu. Protams līgums bija bet viņi šo līgumu neievēroja un algu maksāja uz rokas tik cik paši vēlējās nevis pēc tā cik biju ar viņiem vienojies

I Inese & 18.10.2018

Paskaties kārtīgi savu līgumu Jāni Geni, tad turpini sarunas, par to, ko mēs esam vienojušies!
Protams man žēl tevis, bet katrs izvēlas savu ceļu!
Novēlu tev visu to labāko!

N nemaniza@gmail/com 03.12.2018

Невозможно приобрести себе благосостояние на обмане людей ! Строители в Латвии самые незащищённые в социальном плане .Сплошной обман и "кидалово" .Люди работают и месяцами не получают обещанных зарплат .У всех семьи , дети , квартиры которые надо оплачивать , и наконец просто кушать ,Люди залезают в долги .Получив жалкие крохи отдают их и опять сидят без денег . И такая мадам ,как Иннеса спокойно спит , обобрав людей , которые на неё горбатятся .и что бы не платить , потом обвиняет их в плохой работе ! Так чего ж ты их держишь ,если плохо работают ? А когда работа сделана тогда начинается ? мышиная возня" как бы не надурить? Если не боишься людского суда ,то запомни ОБМАНЩИЦА ,что есть ещё БОжий СУд .За всё ответишь , За обман , за слёзы чужих детей, которых ты лишила денег . Уже написаны заявления в прокуратуру .и сделаны депутатские запросы по поводу твоего мошенничества .

Фирма занимаеца мошеничеством! Нерискуйте из-за их хлоднокровного отношения к роботникам попасть в долговую яму.

A Arturs Ciekurs 23.11.2018

Izviņi no v dalgavuju jamu papali vi sami, mi krediti nevidajom!

Все коментарии в их пользу писали их родственики и те кто причастен к мошеничеству!
ПРИМИТЕ ВО ВНИМАНИЕ

I Inessse 23.11.2018

Leonīd, lūdzu izskaidro, ko nozīmē tavā uztverē krāpnieki! ?
Lai man nebūtu vēlreiz tev jāatgādina, ka ar krāpniecību nodarbojies tu pats! Esot mūsu firmā, tu paņem slimības lapu, tajā pašā laikā staigā citur piestrādāt, un tev nav kauna prasīt no mums prēmiju! Cik zinu, tev vēl ar mums darba attiecības nav beigušās, bet tu esi jau iestājies citā darbā. Zinu, ka tava rīcība ir ļoti nesmuka, tu apzināti skādē uzņēmumam, ceru, ka to tu tagad saproti!
Un turpmāk ar tevīm sazināties mūsu jurists.
Ar cieņu,
Inese

I Imants no DE 23.11.2018

Kā var atļauties rakstīt tādas muļķības ! Zinot vadītāju Inesi , esmu pārliecināts, ka viņa nevienam sliktu nav darījusi, ja nu vienīgi tajās reizēs, kad kads kretīns to ir tiešām izpelnījies. Jābrīnās, ka cilvēkiem pietiek laika visiem šiem mēsliem, paši strādāt negrib, citiem arī neļaus.

Работяга 23.11.2018

aru ir draugs kurs dzivo un strada norvegija, un atbraucot latvija vins uzjautaja ka dzive latvija, es vinam pateicu ka 4 nekur nestradaju jo vnk nav kur. Vins izbrinijas ka ta var but jo vins vienmer ir pie darba.. kad es uzjautaju ja ta ir tad kapec vins pameta latviju, pec si jautajuma mes tagad nerunajam, un tas vis tikai tapec ka vins labi di r st

I Inessse 23.11.2018

Iemācies Latviski, neko nevar saprast, kas rakstīts!

N nemaniza@gmail/com 03.12.2018

Умник ! А готов ли ты работать месяцами за спасибо ? И кормить своих детей обещаниями ?

A Arturs Ciekurs 23.11.2018

Krāpnieki ir tie cilvēki kas gūst labumu uz citu bēdām vai mantas izkrāpšanas veidā. Dēļ tādu PIMPAUŠU dēļ kas te sūdzas esam vairākas reizes iegājuši mīnusos kur nu vēl uzvārījušies, kad uz to pašu Vāciju atbrauc tipa baigie speciālisti bet gala rezultātā pašiem viss jālabo termiņi nokavēti, soda sankcijas jau aug, par ko te vēl runāt, viņi aizbrauc prom nevis kā zaudētāji bet kā parādnieki, un ne viss aizbrauc bet aizmūk tāpat kā te Latvijā, jo saprot ka ir savas neizdarības dēļ auzās līdz ausīm, un tad sākās apdiršana aiz muguras, tipa es jau te nipričom!

Работяга 23.11.2018

Pilbigi piekrutu labak nestradat, braukt arzemes kaunoties, raut lai darbadevejs un visadi smurguli kuri spele tetrisu darbavieta brauktu sev jahtu pieskatit rigas piestatne kamer tu elpo puteklos..

I Inessse 23.11.2018

Saprotu, ka cilvēkiem patīk pašiem sev taisīt problēmas un visu laiku čīkstēt un vaimanāt cik viss un visur ir slikti!
Kāpēc neviens nekad nerunā par labo, bet visur klausās un redz tikai slikto!
Kā Jūs paši domājiet cienījamie lasītāji, cik izmaksā 400m2 fasādes siltināšana un cik ilgā laikā vajadzētu to darbu pabeigt! Nu tad mūsu cienījamie strādnieki tā strādāja, ka pabeidzot šos fasādes darbus, iekļāvās 3000 darba stundās! Visus kungus šurpu turpu vadāja firmas auto, jo nevienam no strādniekiem transporta nav, kur nu vēl tiesības, viņiem nav pat savas personīgās skrūvpistoles...
Kurš uz darbu atnākt, kurš piedzēries, vai iedzēris, kurš vispār neatnāk, kā grib tā dara, bet algas dienās ieradīsies visi. Ja gribi zināt,kas pie tevis strādaja, vienkārši aizkavē dažas dienas algu, tad iespējams vispār visi var pēkšņi saslims, un pats foršākais arī līdz dakterim aizstaigā smaidīdami, un nevienam nebūs no tā slikti, jo viņiem ir vienalga , kā mēs ar objektiem tiksim galā, kā nodosim un kā no pasūtītāja dabūsim naudu, es parasti tādiem uzņēmējiem lieku ilgāk pamocīties, man tas parasti beidzās ar darba inspekciju vai sūdzību, bet mani tas nespēj ietekmēt, es parasti par to pasmaidu.
Mēs droši varam paziņot par to, ka vēl neviens nav godprātīgi pildījis savus darba pienākumus, objektus nodot ir gandrīz neiespējami, materiāli ir sabojāti, visos objektos valda viena liela miskaste. Aizbraucot uz objektiem es saķeru galvu, man pilnīgi trūkst vārdu, ko Latvijas celtnieki uzskata par labu darbu. Protams esmu aizrādījusi par šīm lietām, acīs neviens neko pretī nesaka, atliek muguru pagriezt, tad gatavi akmeņiem nomētāt!
Runājot par Leonīdu ,viņš manā klātbūtnē man redzot, sabojāja objektā iekšdurvis, es biju šokā, kā viņš veica durvju montāžu, un tā bija diena, kad vajadzēja objektu nodot. Viņš ar āmuru nodauzīja gan durvis, gan savus pirkstus, tas nebija smieklīgi.
Pāris dienas pie mums bija atnācis pastrādāt cilvēks vārdā Uldis, tas elementāri bez problēmām otrādi iemontēja logu, sevi uzskatot par profesionālu montieri. Es varētu uzskaitīt 10000 šausmas, ko saucamie sevis mīlošie kungi ir sataisījuši nepareizi, bet man tam nav laika.

Mums ir vajadzīgi cilvēki, kuri spēj domāt ar galvu nevis ar d..., ja tādi esat droši nākiet strādāt mūsu uzņēmumā, Jūsu iespējas būs ļoti lielas, kā arī mēs būsim pateicīgi par Jūsu sapratni un vēlmi ar mums sadarboties! Darbu nodrošinam arī ziemas mēnešos, labu algu garantējam!
Ar cieņu,
vadītāja Inese

Работяга 23.11.2018

Jus domajat ka mes pirmo dienu dzivojam un nesaprotam kas latvija noties, spiezat savu tami, kapec jus nemat objektu kuru nevarat paveikt? Es ar sliktiem stradniekiem neesmu saskaries bet ar sliktiem darbadevejam gan, parus dienus atpakal esmu stradajis meza uzcersme, saku darbadevejam ka nevajag visu cirt bez apstasanas, rezultata vins nozageja 3 kokus kuri uzkrita uz cela, viens koks nokrita uz otra kuru saspieda zagi, un ta ka del ta nevareja nobraukt autobuss vins skreja lai es palidzetu un tagad situacija es ar savu muguru javelk 3 koka no cela tikai ka tas id iots nevar to zaget tapec ka vinas zagis iespruda koka, un tie divi koki var minutes uz minutes nokrist uz galvas.. un tadi uznemumi latvia daudz, kuri tikai skaita tami un strada uz izdarisanas..

K Kristels 23.11.2018

Kārtējais - 3 kokus uz savas muguras vilcis, laikam tie koki tavu pauri saspieda -))

I Inessse 24.11.2018

Kas objektus nevar pabeigt? Mēs varam, bet mūsu strādnieki nevar, tieši par to iet runa, ka pēc tādiem varoņiem kā tu ir viss jāpārtaisa.

Работяга 24.11.2018

Viss skaidrs ar jums inese lai jums veicas ar stradniekiem.

R RaimondsMondus 29.11.2018

Visi tik gudri raksta sūdzas,par katru sūdu !
Paceliet savas pakaļas augšā un uzsākiet paši savu biznesu, ja jau tik gudri esat ! Visur tikai darba devēji vainīgi paši zelta gabaliņi !
Vienkārši kauna nav vispār! Kas ar jums baigajiem ļoti labajiem strādniekiem ir ? Kad nav kur strādāt,tad no vienas firmas uz otru firmu skrienat un piediršiet cilvēkiem dvēseles un tāpat esat prom ! LABAM STRĀDNIEKAM BŪS VIENMĒR DARBS UN LABI ATALGOTS ! Ne jau darba devēji ir vainīgi , bet jūs paši. Kad beidzot, tas jums līdz smadzenēm aizies !

N nemaniza@gmail/com 03.12.2018

НЕ убедительно оправдываешся! Людям нужно платить , обещанную зарплату ! А не дурить ! Уже с первых дней можно понять квалификацию принятых работников , Почему же претензии начинаются тогда , когда подходит время платить ! НЕ нужно вешать людям лапшу и ОБМАНЫВАТЬ ,а то чем занимаешься ты называется РАЗВОДКОЙ и МОШЕННИЧЕСТВОМ ! К хорошим Работодателем всегда очередь ,а здесь обычные отговорки ОБМАНЩИЦЫ

Апять пишут сами мошенники! На любова можно сволить что неработал. Таким оброзом эти аферисты прекрывают свой зад! Ниверте неодному ихнему слову!

Spriežot pēc vadītājas Ineses aktivitātēm sevis atmazgāšanai un izmisīgajiem pūliņiem iztēlot sevi par gandrīz vai labdari, šai dāmītei krāpšana ir ļoti augstā līmenī. Normāls cilvēks neizveido profilu Lvde, kur vienā komentārā parakstās kā Andris;) un nākamajā jau kā Inese un pēc tam uzcepjh vēl vienu profilu Inessse, kurā savus darbiniekus padara par dzērājiem un nemākuļiem, toties slavē savu godīgumu. Tādu dižo "biznesmeņu" dēļ darba Latvijas tirgus ir sačakarēts līdz pēdējam!

I Ineselapiņa 07.12.2018

Tik patīkami ir saņemt tādu uzmanību! !
Paldies mīļie, jūs esat ļoti aktīvi! Jūtos ļoti gandarīta!
Es visu laiku domāju, ko man īsti par jūsu algām nopirkt! Nu tad tiko izdomāju, nopirkšu sev jaunu autiņu, lai jums atkal būtu, par ko rakstīt ! ;-)
Inese Lapiņa

A Aigus 08.12.2018

Es arī zinu Inesi. Pie viņus nostrādāju divi galdi. Vienu dienu viņa mani bei brīdinājuma atlaida tenca kā es esot sācis slikti strādāt. Samaksāja pusi no algas. Es aizgāju strādāt citur. Gribēju piedzìt no viņus atlikušo algu. Tiesa tā suka smaidīja ka nekas nebutu bijis. Tiesa viņu ataisnoja es vēl līdz sim tiesas izdevumus maksāju. Tai krapniecej ir vairāki nekustamie ipašumi kurus viņa izīre, gaida lai var pārdot kā jau zināms lai nodoklus nemaksatu. Cik zinu letiņi pie viņas vel vergo Vācijā kā tādi idioti. Ja viņa jums sākās kā nav naudas neticiet viņai.

A Alfrēds_O 04.07.2019

Nevienam neiesaku sadarboties ar komāniju, uzņēmumu SIA "EIlaj", paliksiet bez naudas, pakalpojumiem un iztērēsiet tikai laiku. Celtniecība bez garantijas, līguma un bēdīgu kvalitāti.

K Kaspars Caune 07.10.2020

Labdien,

vai ir iespējams sazinaties? Šobrīd tiek vākti materiāli ierosinātai lietai.

Оккупант 04.07.2019

Возможно какая часть денег уходит в карман судебным исполнителям за место под солнцем.