www.sudzibas.lv Eilaj SIA Materiālu Slikta Kvalitāte

Eilaj SIA - Materiālu Slikta Kvalitāte

Esmu pasūtītāj no Rīgas, kuram bija nepieciešams veikt kosmētiska remontu dzīvokli. Majas lapā Getapro atradu meistaru Jāni Lapiņu, kurš pārstāv uzņēmumu SIA EILAJ. Vienojamies par cenu, termiņiem dzīvokļa remontam. Rezultāta pēc 3 nedēļu darba, padarītais darbs tika izdarīts ļoti slikta kvalitāte - tapetes jau līmējas nost, sienas ir neizlīdzinātas, flīzes ieklātas šķini. Esat uzmanīgi pirms iesaistāties darbos ar nezināmam personām.

G

L Lailailai 27.09.2019

Briesmīga. Briesmīga gramatika. Ja šādi raksti, iespējams nespēji pareizi izlasīt tā “Janis” sniegtos pakalpojumus un īstenībā “Janis” ir lopkopis Mazpisānos

L L.A 20.06.2020

Kādam Latvijas labvēlim radusies personīga problēma ar kuru nav ticis galā! Pēc datuma vadoties SIA Eilai ir slēgta no 2018.gada un 2019 .gadā likvidēts ! Jānis Lapiņš nekad nav pārstāvējis šo firmu un nekad tapetes nav līmējis! :-)) Kur var būt tik naida pilni cilvēki, kuri ķeras pie salmiņa, lai citam cilvēkam skādētu!