EIHSEBA - augstskola

Tā kā 12. klasi beidzot priekšā bija lielā izvēle - kā muļķe uzķēros uz elitārākās augstskolas EIHSEBA pievilinošo reklāmu - budžeta vietas, stipendijas, lieliski pasākumi kopā, utt.
kāda ir patiesība par notiekošo šajā iestādē?

-sākumā, aizpildi testu internetā, dabū budžetu. bet kas ir budžets? bezmaksas studijas itkā. Aizejot uz skolu, uzzinu, ka man jāmaksā vēl 200 lati, kas skaitoties kā drošības nauda par 8. semestra pusi, ja nu tomēr es izkrītu no tā budžeta. nu ko, samaksāju. pēc 1. semestra eju prom, un kā pagaidām izskatās to saucamo "drošības naudu" man neredzēt vairs kā savas ausis. sanāk, semestris studējot budžetā izmaksā 200 ls

- SKOLA NAV AKREDITĒTA, UN VIŅAI UZ TO NECERĒT, MANUPRĀT!

-patstāvīgi pajūk lekcijas - nevar apvienot skolu ar darbu, jo Tu nezini savu grafiku pat nedēļu uz priekšu - patstāvīgi viss mainās

- lekcijas pajūk arī tapēc, ka nav telpu, lai nodrošinātu visiem kursies lekcijas

- skolā pat nav ēdnīcas, nav kur pasēdēt starpbrīdī - nu varat ņemt piemēru no mums, blakus veikala nopirkts rosols un uz augstskolas kāpnēm sēžam un ēdam. muļķīgi.

- infocentrā neviens nekad neko nezin! Pa telefonu pasaka tā, aizejot pasaka kaut ko citu. Vienam pasaka vienu, otram otru!

- skolai ir tikai laba reklāma - iekšā tur nekā laba nav!

- visos socialajos portālos bija informācija, ka nu gatavojamies rīkot iesvētības, ziemassvētku balli varbūt utt. bet kā ir īstenībā - šajā semestrī neviens pasākums nav noticis!!! Ne iesvētības, ne ziemassvētku balle. cik sapratu, tad iesvētības nenotika drošības apsvērumu dēļ. ja nav tad nav - nevajag teikt, ka būs un reklamēt, radot topošajiem studentiem pozitīvu iespaidu

- stipendijas vai nu 10 vai 70 Ls - neobjektīvi vērtēts - parastā testā + nevis septembrī tas notika, bet novembrī. bet iestājoties tak tika garantētas stipendijas, gan budžeta vietas. un stipendiju arī saņēmam tikai 3 mēnešus. smieklīgi

Mans rīcības plāns tagad ir atrast patstāvīgu darbu un nākamgad sākt studijas NO SĀKUMA normālā augstskolā! nu ko lai saka, paldies, EIHSEBA, par lielisko reklāmu un sabojāto gadu ! :)

Mīļie, topošie studenti un pārējie, NEKAD, NEKAD neiedomājaties iestāties augstskolā EIHSEBA! Sabojāsiet un kavēsiet savu laiku tāpat kā es šobrīd! :) +SKOLA NAV AKREDITĒTA

A astrocelotaja 31.01.2013

Nekādā gadījumā neejiet uz neakreditētām augstskolām - diploms būs papīra gabals, nevis dokuments. Pārbaudiet aiknc.lv, vai ir akreditēta gan mācību iestāde, gan studiju programma, jo tikai šādā gadījumā būs valstī atzītais diploms.

L lienjush 31.01.2013

Varu tikai un vienīgi piekrist visam minētajam.

Arī es, kārtīgi neizpētīju atsauksmes un citas lietas saistībā ar augstskolu EIHSEBA, kā rezultātā uzķēros uz vilinošajām BEZMAKSAS studiju vietām, lai gan stājoties augstskolā, ir jāiemaksā mistiska drošības nauda par 4. kursa pēdējo semestri 197 Ls apmērā.

- Latvijas Biznesa Koledža (LBK) un augstskola EIHSEBA savā starpā ir saistītas.. Un te varu pieminēt to, ka internetā netīšām uzgāju informāciju par administratīvā soda piešķiršanu LBK, jo viņi esot reklamējuši maldinošas reklāmas par iespējām studēt bez maksas. Lieki piebilst, ka šāda informācija joprojām tiek izplatīta.

- Arī stipendijas, ar kurām tika maldināti studenti, netika izmaksātas uzreiz, kā bijām rēķinājušies. Tika paredzēts tests stipendijas lieluma noteikšanai. Šis tests, nezināmu iemeslu dēļ nepārtraukti tika atlikts. Un beigās, izrādās, ka ne visi tiks pie stipendijām. Paredzēti trīs varianti - vai nu tiec pie 70 Ls, vai pie 10 Ls vai arī neko nedabū. Ja pareizi sapratu, tad tie, kas dabūja stipendiju arī iegrābās, jo tā netika izmaksāta par septembra un oktobra mēnesi. Lai gan sākumā minēts, ka stipendija paredzēta visa mācību gada garumā, tad pēkšņi tā ir paredzēta tikai 3 mēnešu garumā.

- Lekciju saraksts aizdomīgi bieži tiek mainīts, līdz ar to neviens nerēķinās ar to vai Tu strādā vai dari ko citu. Ir studenti, kuri nedzīvo uz vecāku rēķina, bet iztiku pelna paši. Kā es, sasodīts, varu sastādīt savu darba grafiku un nesabojāt attiecības ar darba kolēģiem, ja nezinu vai vakarā neparādīsies informācija, ka nākamajā dienā nenotiek lekcijas? Sava veida diskriminācija pret strādājošajiem studentiem.

- Mācību kvalitāte ļoti zema. Augstskolas nosaukums sevi nu nekādi neattaisno! Ja citās augstskolās sesijas kā sesijas, tad šeit Tevi nosēdina pie datora un liek pildīt eksāmenu testa veidā. Matemātikas gala eksāmens bija pavisam graujošs - pasniedzēja izdala eksāmena lapas un aiziet prom, atstājot studentus vienus pašus. Kurš gan neizmantos iespēju špikot, zvanīt zinošākiem cilvēkiem utt.? Vai tad ir godīgi vieglā ceļā iegūt augstāko izglītību salīdzinot ar citā augstskolām, kur studentiem ir jāraujas "vaiga sviedros, " lai iegūtu labas atzīmes?

- Mājasdarbi? Kas ir mājasdarbi? Pusgada laikā bija labi, ja 4 mājasdarbi.

- Ja vēlies dabūt akadēmisko izziņu, ir jāsamaksā 150 Ls. Nezinu kā ir citās augstskolās, taču uzskatu, ka prasīt šādu summu par neakreditētas augstskolas kaut kādu izziņu nav adekvāti.

- Ļoti daudzi studenti ir sapratuši, kur ir "ieberzušies, " tādēļ steidzas izstāties no skolas. Pieļauju domu, ka vismaz puse jau ir izstājusies, taču cilvēkiem, kuri ir izstājušies jau novembrī, joprojām nāk sms no skolas par atzīmēm utt. Sanāk, ka liela daļa studentu nemaz vēl nav atskaitīti. Ir aizdomas, ka tas tādēļ, ka šobrīd tur it kā notiek akreditācija. Kurš gan akreditēs augstskolu, kurā nav studentu?

- Vēlies izstāties? Bet lūdzu! Samaksā tikai kompensāciju par līguma laušanu ap 400 Ls. Visur, kur ej, kaut kādas mistiskās maksāšanas.

Nedomāju, ka pie šādiem apstākļiem augstskola tiks akreditēta, bet tas jau tikai mans viedoklis.
Šo sarakstu es varētu turpināt un turpināt, bet apstāšos pie tā, ka vienīgais pozitīvais, ko šeit saskatu, ir laipnā attieksme, piemēram, info centrā (pieverot acis uz to, ka tur bieži vien nevar atbildēt uz studentu interesējošajiem jautājumiem). Arī lielākā daļa pasniedzēju ir ļoti pretimnākoši, zinoši un draudzīgi.
Savādāk.. Paldies, Jums, augstskola EIHSEBA par izsvītrotu pusgadu no manas dzīves :)

Ceru, ka šis noderēs tiem, kas vēl domā vai iet studēt uz šo augstskolu vai tomēr neiet. Izvēle ir tikai JŪSU ROKĀS! :)

ArnisLipsis 31.01.2013

Pilnīgā atbalstu visu to negatīvo par EISHEBA un LBK. Šo skolu pat par skolu nevar nosaukt, tur reāli nemāca, bet tikai kasa naudu. Pielasījuši lētos pasniedzējus-pensionārus. Skola vispār aizmirsusi kas ir remonts, logos šķirbas pa kurām pūš vējš ziemā. nevienam neiesaku šo skolu

A astrocelotaja 31.01.2013

Uzrakstiet sūdzības uz PTAC, AIKNC un Izglītības ministriju, ja visi klusēs, tad nekas arī nemainīsies.

A ance 02.02.2013

Skola, ja to tā var nosaukt, ir viena vienīga bedre.
Žēl, ka izniekoju arī savu laiku tur mācoties.

Ar to arī skola spekulē, jauniešiem nākas ņemt bargus kredītus, lai segtu studiju maksas, bet-TADĀĀĀĀ-parādās EIHSEBA, kas nodrošinās budžeta vietu ar bezmaksas izglītību.

It kā-nekas traks, rotācija, kā jau, lielākoties, visās augstskolās, bet šeit ir tas nepatīkamais-197ls par neko. Lekcijas 2x nedēļā, pilnīgi neatbilstoša programma tavai specialitātei. Nemaz nerunājot par to, ka skolā nav ēdnīcas, ir diezgan vēsas telpas, un toletes-abiem dzimumiem tās ir jādala, jo nav atsevišķas sieviešu un vīriešu.

Tik daudz negatīva ir šajā skolā. Nav vērts!

Z Zolix88 04.02.2013

Skola ir ceļā uz akreditāciju un es neticu, ka viņi mūs pievils, jo arī paši daudz ieguldījuši, lai viss notiktu. Iestājos šogad, jo gribējās studēt kkur, kas nelīdzinātos lu konvejeram.

E Endrju 07.02.2013

Vai jūs tiešām domājat, ka Latvijas izglītības vidē ir viegli izlauzties un iegūt akreditāciju? tač konkurence ir visur un te arī EIHSEBAI jāpacīnās.

S saule909 07.02.2013

Nesper kāju šajā iestādē !!!

E Endrju 08.02.2013

kad gada beigās mainīs telpas un pārcelsies uz lielāku ēku ar svaigi izremontētām auditorijām, tad būs foršāk :)

M mohikan79 09.02.2013

Mācījos Latvijas Biznesa Kole'džā, kas ir saistīta ar šo augstskolu. Atsauksmes pozitīvas tikai par pasniedzējiem un zināšanu iegūšanas kvalitāti, bet tracināja viss, kas saistīts ar naudām.
Tie, kas vēlas haļavu, kā Baltijas krievu institūtā šeit neies cauri, šeit liekot eksāmenus kaut kas būs jāzina. Pārsvarā eksāmeni mutiski. Vēl šeit, praktiski, visi referāti jāaizstāv mutiski ar power p. prezentāciju, kas daudziem sagādā problēmu, bet pasniedzēji šajā jautājumā ir nepielūdzami, jo viņi uzskata, ka pareiza runa ir viena no prioritātēm. Auditorijas ir mazas, tāpēc pasniedzēji var izčakarēt visus, neuztraucoties, ka laiks pietrūks. Lielu uzmanība tiek pievērsta lai ķertu plagiātorus. Es mācījos tiesību zinātnēs.

E Endrju 09.02.2013

Jā, pie mums zināšanu ieguve tiek kontrolēta labāk, nekā dažviet karantīna!
Starp citu, tiesību zinātņu studenti no eihseba un lbk parasti baigi labi tiek galā ar savu profesiju pēc beigšanas. tomēr tāds treniņš! :)

E Elii 16.07.2013

Pilnībā piekrītu ka skola ir viena vienīga krapšanās. Tagad kad esmu nomācijusies 1.5. gadus gribu pāriet uz citu skolu, un lai saņemtu savas atzīmes viņi PIEPRASA maksāt 150.ls.
Mācību maksa augsta, jāmaksa laikā, savādāk soda nauda aug. bet viņi paši pat nevar uz jautājumiem dienām atbildēt. sviests ne skola.
un arī normāla parādība ir tas, ka gala atzīmes izliek tikai ar 2 vai 3 nedēļu nokavēšanos.

E Endrju 16.07.2013

Nav ne jausmas par pāriešanu uz citu skolu - man te patīk. Bet aizkavēšanās rodas tāpēc, ka daudz studentu. Dzirdēju, ka LU arī īpaši nesteidzas ar atzīmēm.

M Mr_nobody 21.09.2013

3. semestrus nomācijos bez problēmām, tagad uz 4. semestri izrādās, ka Mana grupa ir SLĒGTA! Nēesot bijis iespējams savākt studentu skaitu.. Kā Tas izdēvās visu iepriekšējo laiku? Mhm? Tagad Neko nevaru saprast Infocentrā sūta uz studiju daļu, bet no Studiju daļas tieku sūtīts pie galvenās Rektores, kuru NEKAD nevar sazvanīt...

L LilitaM 23.09.2013

kā - nevar sazvanīt? tikko pa gaiteni staigāja.
bet slēgta nenozīmē, ka nepiedāvās citas iespējas, ka studēt. padzīt nepadzīs 100%!!

B bogdanovich.e.78 23.09.2013

Люди, неужели вы не можете ДУМАТЬ ГОЛОВОЙ хоть иногда? Частные школы и высшие школы никогда не будут учить вам безплатно, потому что это их хлеб, это их бизнес - зарабатывать деньги беря деньги со своих студентов.

Ну думайте хоть иногда. В Латвии слава богу есть университеты, государственные, проверенные временем, качественные и аккредитованные. И кстати там есть настоящие бюджетные места, так как эти места обеспечивает государство. Зачем же тогда идти учиться в какие-то непонятные, некачественные заведения?

Не будьте лохами, и никто вас не обманет.