LV RU

EIHSEBA - maksa

PILNĪGS murgs. Iestājos reizē ar savu otru pusīti, kas uzsāka studijas Turībā. Turībā studē un bez bēdas, nav nekādu slēpto zemūdens akmeņu, prasības pret studentiem, mājas darbi, testi un studiju darbi, reāli rezultāts. Iestājoties man ar viss likās normāli, cena par studijām likās adekvāta, skaisti izstāstīja par studijām. Rezultātā - nenormāla naudas kāšana par ļoti zemu līmeni. Nav nekāda bezmaksas vai budžeta vietu pirmajā semestrī, šo naudu students samaksā beidzamajā semestrī, dubultā un papildus maksā par ieskaitēm,eksāmeniem, datumu pārcelšanām utt. Par šo naudu varētu studēt jau ārzemēs, ko pāris gadu laikā samaksā. Paldies, ka pietika prāta iestāties tikai 1. līmeņa izglītībai, ja būtu 4 gadi, pamestu nedomājot. Kā arī, ja salīdzina - Turības studentiem par nokavētām ieskaitēm ir jāmaksā ļoti maza maksa, tad šeit par ieskaites pārlikšanu - 45LS!!!!!!!, tad iedomājaties kāda maksa ir par eksāmenu? Soda procenti, ja nokavē studiju maksas termiņu ir nenormāli, maksāšanas datuma pārcelšana vien maksā 10 LS. Ja nebūsi samaksājis laikā, ieskaits semestrī nevarēsi kārtot, nokārtot formāli var, bet atzīmi neizliks, ja nebūsi samaksājis par pārlikšanu – 45 Ls. Nepietiek, ka soda procenti, vēl maksas ieskaites. Nesamaksāsi, tiksi atskaitāmo sarakstā. Otrs lielākais murgs ir divas interneta vides studentiem – LBK studentiem – Intranet, kur apskatīt lekcijas, atzīmes utt., bet paralēli vēl ir EIHSEBA.com, ja mācies neklātienē vai tālmācībā. Šeit arī izliek atzīmes, apskati materiālus, uzdevumus nodod. Bet problēma, ka visu laiku ir juceklis, regulāri pašam jāpārbauda visi priekšmeti, vai ir atzīme abās interneta vietnēs, vai atzīme, vai iesūtītā darba rezultāts nav zudis, ja nebūs, atkal čakars – zvanīsies, skaidrosi, rakstīsi, skriesi pie pasniedzēja ar iesniegumiem, pierādīsi savu taisnību studiju dalas darbiniecēm, lai dabūtu savu atzīmi. Lekcijas ļoti zemā līmenī, kā atzina lektore, ja grib viegli tikt cauri, tik maksā, uz zināšanām necerēt, jo arī lektori mainās un nav ieinteresēti sadarbībai. Varu salīdzināt, jo ir bijusi iespēja studēt citā augstskolā, kur studentam ir iespēja kaut ko apgūt, ja vēlās, ir materiāli, uzdevumi, studiju darbi, grupu darbs, šeit nekas tāds nebūs...

L

Komentāri (1)

L lapsēns 10.08.2013

tāda pat nekvalitatīva izglītība ir, ja studē Sociālo Tehnoloģiju augstskolā (Higher School Of Social Technologies). It kā visu izstāsta smuki, noplātās ar iegūstamo starptautisko diplomu, bet reāli - ar tiem diplomiem var iet un noslaucīt vietu, kur beidzas mugurkauls. Darbu dabūt - neiespējami.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes