www.sudzibas.lv EGV Klīnika Olga Konstantinova

EGV Klīnika - Olga Konstantinova

Ochen nedovoljna uslugami psihologa v Klīnika EGV, Ģertrūdes 3 Olgoj Konstantinovoj. Pomimo finansovogo vimogateljstva s eje storoni, pomoshi ja ne poluchila, dazhe bil nanesjen vred! Ona aferistka.

R

I ilona 04.03.2010

Kam ir sūdzības uz Olgu Konstantinovu lūdzu rakstīt man e-pasti [slēpt]@inbox.lv.

L Liene 04.03.2010

Iesaku griezties ari Veselibas inspekcija Klijanu 7, Riga.

G GE 04.03.2010

man interesee kaa ir paareejie aarsti EGV kliinikaa 2 reizes tur biju it kaa liekas ok

B BM 04.03.2010

Rita, beidz aprunāt cilvēkus - profesionāļus! - un stāstīt to, kas nebija. Ja tu esi agresīva un neamierināta, turklāt neko nejēdz no psiholoģijas, tad sēdi mājās un vāri borščus! Tādai kā tu nav ne bērniņš, nedz palīdzība vajadzīga - runā tik ar vīru, lai sāk beidzot tevi apmierināt vai paņem sev mīļāko. Citādi aiz gribēšanas meties cilvēkiem virsū kā aptrakusi kaķene. Fuj, nav vēl kauns tādu publicēt! Labi, ka tev nav bērnu - nav ko nelīdzsvarotiem vairoties. Seksopatologa palīdzību gan tev vajag - varu sarunāt pie mūsējā ar atlaidi.

Z Zane12 17.03.2010

Esmu šokā par tik sliktiem vārdiem par dr. Olgu. Man šķiet viņa man daudz palīdzēja. Bet par to naudu- arī man vienā vizītē nedaudz samulsināja. Es teicu dr.Olgai, ka man ir sākušās naudas grūtības, tāpēc terapiju nevarēšu turpināt. Bet viņa tā dīvaini noreaģēja, it kā izliekoties, ka nedzird manu teikumu "nav naudas" un tik turpināja stāstīt, ka terapija būtu jāturpina, bet vairākas reizes teicu, ka nav finansiāli tas iespējams. Bet citādi dr. Olgai ir ļoti labi terapijas veidi seansa laikā. Esmu viņai ļoti pateicīgi par to.

Z Zane12 17.03.2010

Savukārt, par Komentētājas Olgas komentāru par Ritu esmu šokā. Lai Dieviņš Tev, Rita, stāv klāt un lai Tev nekad nebūtu psiholoģiski pārdzīvojumi, kas novestu pie panikas lēkmēm utt. Tas gadās lielākai daļai sieviešu ap 30, tā kā tā. Esmu tam izgājusi cauri un zinu, ko tas nozīmē. Tādas sajūtas nenovēlu nevienam. Lai dzīve pilna prieka un optimisma, labu draugu :0)

Z Zane12 17.03.2010

Adressēts Komentētājai Olgai, nevis Ritai. Atvainojos.

L Leandra 24.08.2015

Varbūt, kadam ir pozitīvas atsauksmes par kādu psihoterapeitu/ti vai psiholoģi šajā jomā Rīgā?