www.sudzibas.lv Egils Smilktiņš/ Madonas iela 2 Mākleris, izīrētājs krāpnieks

Egils Smilktiņš/ Madonas iela 2 - Mākleris, izīrētājs krāpnieks

Nevienam neiesaku izmantot ne šīs kompānijas pakalpojumus, ne arī māklera(Dzīvojamā fonda vadītāja) Egila Smilktiņa pakalpojumus, kā arī īrēt no viņa dzīvokli Rīgā, Madonas ielā 2, dzīvoklis drausmīgs, pirms nodot to īrniekiem noslēpj visus dzīvokļa defektus. Prasa, lai viņam maksā visus maksājumus, t.i. komunālos un par elektrību, pats nenorēķinās ar pakalpojumu sniedzējiem, dzīvoklim parāds virs 1000 EUR! Kā arī, kad viņa iemeslu dēļ īrnieks spiests pamest dzīvokli, jo tiek vairākas reizes atslēgta elektrība, dēļ parādiem, neatgriež iemaksāto drošības naudu! Mūsu gadījumā tie bija 350 EUR! Neslēdz līgumus par drošības naudas iemaksu, un lūdz naudu skaitīt uz savas draudzenes kontu, laikam dēļ parādiem skraida viņam pakaļ tiesu izpildītāji. Pats braukā ar VW Tiureg džipu. Kā arī vēlos pievērst VID uzmanību, ka no šī dzīvokļa izīrēšanas viņš nemaksā nodokļus.