www.sudzibas.lv Egija Zaķīte Krāpšana un slikts serviss

Egija Zaķīte - Krāpšana un slikts serviss

Būdama daudzbērnu ģimene ziemai gatavojamies jau laicīgi,bet diemžēl nācās sastapties ar negodprātīgu tirgotāju no Rūjienas. Egijai Zaķītei Rūjienā piederot veikaliņš, kurā tirgo preces bērniem (kombinezoni, cepures, cimdi u. c.). Paplašinot klientu loku preces tirgo arī vietnē Facebook,kur arī atradu viņas vilinošo piedāvājumu - viens kombinezons 35€.Vienojāmies, ka iegādāšos 3 kombinezonus bērniem nepieciešamajos izmēros. Pārdevēja teica, lai ņemu mazāku izmēru, jo kombinezoni neatbilstot norādītajām izmēram, bet esot nedaudz lielāki. Ņemama vērā pārdevējas kompetenci, piekrītu, ka uz pakomātu man sūta mazākus izmērus. Arī norēķinājos par preci bez vilcināšanās caur internetbanku. Rezultā - kombinezoni bērniem neder. Mēģināju vairākkārtīgi sazināties ar pārdevēju, lai vienotos par preces apmaiņu vai naudas un preces atgriešanu, bet pārdevēja nav sazvanāms un uz ziņām neatbild. Kā mums rīkoties? Visskumjākais, ka augstāk minētā persona turpina ievietot sludinājumus, ka pārdod kombinezonus.

No Noboby 30.10.2019

PTAC. 4 burtu kombinācija kas atbild uz lielāko daļu rakstu šeit

Saivii 30.10.2019

Zinjot feisbukaa par kraapnieciskaam darbiibaam.

Ar Artūrs Dante 30.10.2019

Labdien, Santa Bērziņa. - Man pie Jums ir piedāvājums, bet pāris vārdos par sevi - Es atbalstu apmānu pret augļotājiem (ātrajiem kredītiem u.t.t.), man ir vienalga kad bagātais apmāna bagāto, man ir gandrīz vienalga kad man neitrāls vidusslāņa cilvēks apmāna kādu līdzvērtīgu, bet es ciest nevaru krāpniekus, kuri apmāna daudzbērnu ģimenes, vientuļās mātes un vecus cilvēkus, tāpēc mans piedāvājums ir sekojošs: dodiet man savu bankas kontu, es no Jums juridiski nopirkšu tos kombinizonus par augstāk minēto naudas summu, precīzāk pārpirkšu tiesības uz viņiem, jo reāli man viņi nav vajadzīgi (nosūtot uz Jūsu bankas rekvizītiem 35*3 eur). Un Egijai Zaķitei sāksies jautrība - es lieliski pārzinu nomelnošanas kampaņas soc., tīklos un internetā, spamu, IP telefonijas spamu, nav nekādu problēmu dabūt minētās personas kontaktpersonas. Tāpēc garantēju, ka Zaķīte drīz klūs par Kaķiti, jo baidīsies teikt savu uzvārdu publiski. Ja tas apmierina rakstiet pm.

hola_amigo 30.10.2019

Linealu pielikt vareja pie kaam berna drebem un nosutit pardevejai

Vi vitols 30.10.2019

Mēģini tad tirgot tālāk.