www.sudzibas.lv edik.lv Nekvalatatīvi darbi

edik.lv - Nekvalatatīvi darbi

Sveiki vēlējos jums paziņot ka edik.lv programētājs, veic nekvalatatīvus web izstrādājumus, mēs portāls laimīgi.lv izmantojām viņa pakalpojumus un beigu beigās mūsu portāls sāka lagot, un vis jukt, a viņš tikai apgalvo ka tā esot mūsu servera vaina. Kā arī cilvēki neejat tur strādāt, jo kā viņa programētājs apgalvoja, ka viņs nekad laikā nemaksājot naudu, un citreiz izdomā iemeslus visādus . Ediks savas programēšanas prasmes ir ieguvis no grāmatām, tāpēc pats neko kvaletatīvu nevar izveidot .

Tākā:
Neizmantojiet viņa web izstrādes pakalpojumus
Un neejat tur strādāt

W wadims 20.08.2008

Nožēlojami, ka kāds uzdodas par citu personu un apvaino citus.
Tiešām jābūt bērna prātā.

1) Cik esmu strādājis ar Eduardu (edik.lv) man īpašas problēmas nav bijušas
2) Tie kas uzturēja portālu laimigiem.lv (nevis laimigi.lv kā te rakstīts) ir paši aunu bars
3) Tas, par ko te uzdodas sūdzības iesniedzējs ir - es un tās nav manas domas, tāpēc būtu prātģi šo sludinājum ņemt laukā.

E Eduards 20.11.2008

Ļoti smieklīgi, ņemot vērā, ka vienīgais programmētājs, ar kuru esmu sadarbojies, vēl joprojām strādā ar mani. Jā, portālā laimigiem.lv bija zināmas problēmas ar ātrdarbību, kuras pietiekoši ātri tika atrisinātas, kas principā ir normāla parādība. Ja runa iet par liela apjoma portālu (kāds bija laimigiem.lv), neviens nevar paredzēt visus iespējamos attīstības variantus (kā piemēram šajā gadījumā to, ka viens cilvēks sāks veikt vairākus tūstošus likmes), tāpēc vienmēr iepriekš tiek pateikts, ka es nedodu simtprocentu garantiju, ka viss strādās ideāli, es dodu garantiju, ka ja pēkšņi kaut kas atgadās, tas visdrīzāk tiks atrisināts pāris stundu laikā, katrā gadījumā ne ilgāk kā dienas laikā.

Un maza piebilde sūdzības autoram: nav vērts tērēt laiku un rakstīt sūdzības par mani. Es jau ilgu laiku nekur neievietoju savu sludinājumu, jo man pilnībā pietiek darbu, kuri nāk no pastāvīgajiem starpniekiem vai cilvēku, kuriem iepriekš bija izgatavotas lapas, paziņām, kuri par manu darbu kvalitāti zin no iepriekšējiem darbiem.

E Eduards 20.11.2008

P. S. Interesanti, kur vēl, ja ne no grāmatām var iegūt zināšanas?

R Rihards 13.05.2010

Nu bet labrīt, Smile! Paskaties, kāds viņam mājas lapas dizains. Tas Jums neko neizsaka par tā uzņēmuma vai privātpersonas darba un profesionalitātes līmeni? Domāju, ka šeit Jūs pats esat vainīgs, ka izvēlējāties ar viņu sadarboties. Taupīt uz lapām nevajag.

P pufa 13.05.2010

vēl var mācīties no uzrakstiem uz sētām- tur tādas matemātikas formulas... x y utt.
+ un =, vesela nezināmo un zināmo pasaule.