Edijs Sausis- Dj Edy Bang - Mūžigais parādnieks

Šitais knauzeris jau zb, cilvēkam aizdevu naudu-nav jau daudz, bet 20ls.. Soliija nakamajā dienā atdot, tas bija - 12 maijs... Visu laiku visādās atrunas, tad karte nobloķēta, tad nav pilsētā utt. Beigās paņem un aizlasās uz uk, solidams naudu atdod augusta beigās.. Protams, velti cereet... Brīdinu visus valmieriešus nekad neiadodiet šim "krutajam "dj naudu!

M miilulite 08.12.2014

Konkrētā persona, Edijs Sausis, savas saistības ir izpildījis. Savu sūdzību atsaucu.

Z Zukers2010 08.12.2014

Bet man? Kad viņš man atdos 30 euro?

A aplamnieks 08.12.2014

Un manus 2256, ko aizdevu ceļazīmei uz Lielbritāniju?

E Edys Blīkšķis 06.03.2018

Tevi es satikt gribētu. Vaitik Jums nebij kriminālprocess par krāpniecību, 2256 ceļazīmei uz angliju? Tevi vispar aiz restēm vajadzētu, ja nojaušu kam pieser šis komentārs. #cilvekutirgotāji ibio

B berzins129 20.10.2016

Nejauši šo uzgāju, bet šis šarlatāns jau savus sešus,septiņus gadus tur zem pūra nenokārtotas lietas.

E Edys Blīkšķis 06.03.2018

Tu joprojām gmgt esi 1650 euro parādā, bērziņ, sēdies! ;)

B berzins129 04.03.2019

Vēl nekas nav mainījies! :(

Z zaiga156 04.09.2020

Krāpnieks.

Z zaiga156 04.09.2020

Nepilda līguma saistības, krāpjas, piestāsta pilnas ausis ar brīnumiem, paņem naudu un pazūd.