Edgars Atlācis - Krāpšana

Aicinu pieteikties visus cilvēkus kuri jebkādā veidā ir cietuši no zvērināta advokāta edgara atlāča vai viņa juridiskā biroja darbības patvaļas.

Ņemot vērā savu sadarbības pieredzi ar e. Atlāci un viņam piederošā biroja “zvērinātu advokātu birojs "atlācis un partneri”” sniegtajiem pakalpojumiem juridisku jautājumu risināšanā, kā arī balstoties uz pazīstamu cilvēku atstāstīto pieredzi sadarbībā ar minēto cilvēku, man ir pamats uzskatīt ka sabiedrībā ir daudz cilvēki kuri ir dažādās formās, veidos, un apjomos cietuši no šī cilvēka patvaļas, kā arī valstī noteiktā advokātu ētikas normu pārkāpšanas, un jebkādu vispārpieņemtu cilvēcisku vērtību ignorēšanas un noniecināšanas.
Daudzas šī cilvēka degradīvās darbības diemžēl tiek īstenotas izmantojot nepilnības likumdošanā. Nav šaubu ka ir bijušas reizes, apstākļi, un vietas kur e. Atlācis ir pārkāpis ne tikai advokāta ētikas normas, bet izmantojot klienta uzticību ieguvis informāciju un pārgājis pretējā pusē, kā rezultātā veicis koruptīvas un krāpnieciskas darbības. Tāpēc, pilnīgi neatkarīgi no tā vai iet runa par e. Atlāča fiksētajām darbībām tiesas procesos vai ārpustiesas procesuālajās darbībās un pārunās, un neatkarīgi no tā cik augsta ranga ierēdņi un/vai amatpersonas tajos procesos ir bijušas iesaistītas, gan kā fiziskas gan kā juridiskas personas, es aicinu visus pieteikties kuri var sniegt lietderīgu informāciju par e. Atlāci un viņa biroja pretlikumīgajām un amorālajām darbībām. Anonimitāti garantēju.
Saziņai: [slēpt]@gmail.com

Papildināts Valmiera Vidzeme 17.03.2023

epasts: [slēpt]@gmail.com

P Pistachio 17.03.2023

[slēpt]@gmail.com šādos gadījumos labāk ielikt lieku atsarpi vai komatu vai kā savādāk pamēģināt.

K KAPTEINIS REINIS 18.03.2023

Kāpēc tad ejat uz tādiem kantoriem. Pārbaudīt vajag!

profils 18.03.2023

"Kāpēc tad ejiet uz tādiem kantoriem?"
------------------

Visticamāk tāpēc, ka reizēm nav iespējams izvēlēties - šādi krāpnieki, tajā skaitā arī konkrētais personāžs, nereti ir iekārtojušies "par samērīgu atlīdzību" apkalpot pašvaldību shēmotāju "neviennozīmīgās" intereses, tostarp arī apmierina pašvaldību komercstruktūru, sevišķi "komunālbiznesa" shēmotāju, apzināti pretlikumīgās "īpašās vajadzības".

K KAPTEINIS REINIS 18.03.2023

IZMANTOJIET NORMĀLUS JURISTUS, VARU IETEIKT, BET PERSONĪGI UZRAKSTI