Ecorock Poritas gāzbetona bloki - Sisti gāzbetona bloki

Nopirku no ecorock Poritas gāzbetona blokus. Solija atvest pēc divām dienām, bet atveda tik pēc nedēļas. Sākot celtniecību konstatēju ka bloki divās paletēs ir tik ļoti sasisti ka vairāk nav lietojami. Pie izkraušanas biju klāt, neviena palete netika nomesta vai kā savādām nerūpīgi izkrauta. Tā ka bloki pie iekraušanas vai jau rūpnīcā bijuši brāķi. Pieprasīju konpensēt, bet atpakaļ saņēmu lamu vārdus trijos stāvos... pārdevās garīgi nestabīls cilvēks.

K

E Ecorock 27.03.2014

Šis ir ļoti interesants saits, var sarakstīt par ko gribi visu ko vien sirds vēlas, neatkarīgi vai ir tā bijis vai nav. Ideāls variants nomelnot savus konkurentus, pirmo reizi saskaramies ar šādu stulbību. Pimām kārtām Sia Ecorock nekad neņem priekšapmaksu par piegādātajiem materiāliem, tā kā klients reāli redz par ko maksā, otrkārt piegādes termiņi vienmēr novirzās maksimums par dienu, jo preces tiek vestas no citām vakstīm un tehnika ir un paliek tehnika. Nekad nav bijis ka netiktu mainīta brāķēta prece. Tā kā ar šāda veida sūdzība ievietotājiem ir praktiski nereāli sazināties tad nekas cits neatliek kā cerēt ka būs tik jauki un sazināsies ar mums [slēpt]@inbox.lv vai pa tālruni 26534678. Ja tiešām izrādīsies taisnība, esam gatavi visu kompensēt 200%. Ļoti ceram, ka cilvēks uzradīsies.

E Ecorock 29.03.2014

Tā kā ar mums neviens sūdzības ievietotājs nav sakontaktējis, nolēmām personīgi apbraukāt visus objektus kuriem tika piegādāti Poritas bloki, tā kā šo produktu sākām izplatīt tikai šogad un celtniecības sezona vēl nav sākusies tad tas nebūt nebija grūti. Esam piegādājuši septiņiem objektiem un nevienā no tiem nav nevienas pretenzijas, pat pabrīnījās par mums. Secinājums tikai viens-šādu sūdzību ievietotāji paši ir garīgi nestabili!!!