www.sudzibas.lv Econom Class Pardevèjas neprofesionàla rîcîba

Econom class - Pardevèjas neprofesionàla rîcîba

Labdien! Loti negativa pieredze Econom Class veikalà, ar pardeveju Innu! Dzelzavas ielà 55! Pardevèja sestdienas rîtà ekskluzivo preci noràva no pakaramajiem un iedeva rokàs saviem draugiem- paziñàm, nelaujot parejiem pircejiem nopirkt Dažas labas brendu drebes! Tas nav godiigi pret parejiem pircejiem! Visiem ir vienàdas tiesibas.

Atbilde no economclasssia 10.10.2017

Labdien, cienījamā autore!
Paldies, ka ziņojat mums par radušos situāciju!
Mēs pārbaudījām šo informāciju, izradījās, ka tie bija pastāvīgi veikala klienti, nevis mūsu darbinieces draugi/paziņas. Inna ļoti komunikabla un aktīva pārdēvēja, konsultējot klientus dažreiz nedaudz aizraujas. Turpmāk veikala vadītāja kontrolēs šo, lai neviens klients nebūtu aizvainots.

cieņā,
Econom Class
administrācija

Dainis 07.10.2017

Humpalu kari :D

P PurvaBrideejs 07.10.2017

Visiem ir vienādas tiesības līdz brīdim kad kāds pazīst pārdevēju. Tā jau ir vienmēr un visur.

S Saprats 18.03.2018

Esmu bijusi vairakos Econom Class veikalos vairaku gadu garuma un Nekad neesmu saskarusies ar pardeveju rupjibu -tiesi otradi- pardevejas vienmer bijusas laipnas un atsaucigas ! Zagles gan tur nak vairuma- vienmer pec vinam gerbtuves pilnas ar tuksiem pakaramiem...