Econom class - Atlaišana

Pirmkārt, gribētu vērst uzmanību uz to, ka veikalā Econom Class (manā gadījumā veikalā Brīvības iela 62) cilvēkus atlaiž bez iemesla. Manā gadījumā, iemesls bija tāds, ka no manis nebija nekādas jēgas un neko nedariju. Atlaišana tiek vērtēta pēc ļoti personiskiem uzskatiem par cilvēku un tiek izdomāti vismuļķīgākie iemesli, lai atlaistu no darba. Un pie tam, ļoti nekorektā veidā- paceļot balsi, izsakot apvainojumus utt.
Otrkārt, līgumā par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ir minēts punkts, ka darbinieks saņem rakstveida izziņu par veikto darbu, ieturētajiem nodokļiem un valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu. Protams, tadu izziņu es neesmu ne redzējusi, ne saņēmusi.
Treškārt, ņemot vērā to, kas tiek darīts veikalā, ka tiek uzklausīti visādi aizvainojumi, apvainošana, darba alga ir smieklīga.
Vēlos piebilst, ka nav nemazākās jēgas tērēt ne savu veselību, ne laiku, ne nervu sistēmu strādājot tādā uzņēmumā, kurā pret cilvēkiem izturās kā pret vergiem.

Papildināts Solveiga Rimša 30.11.2016

Netika risināts nekas saistībā ar algas izmaksu pēc atlaišanas

PogaPodzina 09.12.2016

aizej uz Rimi pastrādāt ;)

H Hela 09.12.2016

Rimi vismaz normala alga un socialas garantijas

T [email protected] 04.01.2017

zini rimcika 100 reizes labak.
aizeij pastrada uz ECONOMY CLASS REDZESI

T [email protected] 04.01.2017

ja tur ir sausmiga attieksme pret darbiniekiem.
Pardevejas mainas katru dienu.
Un maksat ar velli negrib..