www.sudzibas.lv Eco Taxi Slikts serviss

Eco Taxi - Slikts serviss

Jaungada naktī tika izsaukts taksometrs eco taxi, izmantojot internetu ecotaxi.lv mājas lapu. Pagājušas 3 dienas,neviens nav atbildējis, uz telefona zvaniem neatbild, lai gan pasūtījums ir reģistrēts. Un tas nav pirmo reizi, kad reģistrē izsaukumu, taču nereaģē uz to, vēl jo vairāk, ja esi ar to rēķinājies, šīs firmas nolaidības dēļ rodas pašam zaudējumi, nenokļūsti laikā un vietā, kur ir plānots.

Atbilde no Eco Taxi Support Pārstāvja atbilde 11.01.2017

God. Oskars Bērziņš!

Sakarā ar notikošo situāciju naktī no 31.decembra uz 1.janvāri, vēlamies atvainoties par sagādātajām neērtībām.
Līdz ar to, ka Jaungada naktī bija ļoti liels ienākošo zvanu skaits un pārslodze sistēmā, mēs nespējam nodrošināt visu pasūtījumu izpildi.
Mēs esam sarūgtināti, ka Jums nācās tērēt laiku gaidīšanās.
Būsim pateicīgi par sapratni un ceram, ka šis incidents neietekmēs mūsu turpmāko sadarbību.

Patiesā cieņā,

Eco Taxi
amninistrācija

L Lekters 09.01.2017

Esmu divas reizes sūtijis ECO taksi caur internetu, nevienu reizi nav bijis ne taksis, ne atzvanīts.

E Eco Taxi Support Pārstāvja atbilde 11.01.2017

Labdien,

Iespējams, sistēmā veica tehniskos darbus. Dotajā brīdī tiek labotas kļūdas, lai sistēma strādātu bez pārtraukumiem.

я Яна Кучере 16.08.2017
Slikts serviss

Šo taksi var saukt tikai un noteiktu laiku,pasutot laicīgi,savādāk ļoti ilgi jāgaida.
Pirmajā reizēs mašīnu nogaidīju gandriz 1.5h,otru reizi 45min(zvanot viņiem ar jautājumu cik ilgi vel jāgaida,pateica ka 15min)kopumā jau sanāk stunda.