www.sudzibas.lv Eco Taxi Krimináls serviss

Eco Taxi - Krimináls serviss

Noķèru taxi no Candera ielas šodien lìdz Jùrkalnes ielai. Maksimàli 1km. Pie izkàpšanas pèc samaksàšanas noràdìju taksistam par neadekvàto cenu attiecìbà pret cenràdi(vajadzèja bùt apm eur nevis eur 1.50) un viņš sàka bļaut uz mani un gribèja vest atpakaļ uz iekàpšanas punktu. Paspèju izlekt.. Biju nobijusies, esmu šoká un bùtu gatava iet uz policiju par šàdu attieksmi. Man kà sievietei tas bija àrkàrtìgi nepatìkami!
Nevienam neiesaku braukt ar tik nelìdzsvarotiem šoferiem...

Atbilde no Eco Taxi Support Pārstāvja atbilde 21.07.2017

Labdien!

No savas puses administrācija atvainojas par autovadītāja nekorektu uzvedību!
Ar maksu par braucienu arī tiksim skaidrība. Mūsu tarifi:
Nolīgšana - 0.71 eur
Attālums - 0.30 eur/km
Laiks - 0.13 eur/min

Iekāpjot automašīnā summa skaitītājā uzreiz parādās 0.71 eur. Pie šis summas pieskaitām 0.30 eur par vienu nobraukto km. Un neaizmirstām pieskaitīt laiku. Ja arī ņemsim minimālo laiku ~3 min, kopējai summai jābūt ap 1.50 eur.
Ja nu Jums nāk šaubas par summas pareizību skaitītājā, tad droši prasiet šoferim čeku par braucienu. Čekā ir atspoguļota precīza informācija par nobrauktiem km un laiku, līdz ar to pārbaudīt summu par braucienu ir vienkārši.

Ja rodas vēl kādi jautājumi, droši var rakstīt arī uz e-pastu [email protected] vai mūsu mājas lapas www.ecotaxi.lv viesu grāmatā.

Ar cieņu,
Eco Taxi administrācija

Dainis 18.07.2017

Nabaga taksists, noteikti bija šokā, kad pasažieris 50 centu dēļ lec ārā no braucoša auto.

Kritiskā 18.07.2017

Del 50 centiem traci celt un lekt ara no auto gan nav prata darbs. Cenas ir tadas, kadas ir pienemtas saja kompanija, nav jabrauc virsu soferim par to, vel pie tam del 50 centiem.

Работяга 18.07.2017

Domaju ka vins piefikseja vel iekapsanu

B biznesaklients 18.07.2017

Nu, ja nevar atļauties braukt ar taksi, 1 km var arī noiet kājām.
Man gribētos redzēt, ko Jums policija būtu teikusi, ja Jūs ietu sūdzēties :D

B Bumms 18.07.2017

Rīgas domes noteiktais pasažieru p-ārvadāšanas tarifs ar vieglajiem taksometriem ir 2,13 EUR nolīgšana, 0,71 EUR/km un 0,16EUR/min laika tarifs. Tātad brauciena maksa varētu būt pāri par 3 EUR. Kur problēma? Nav naudiņas, ej ar kājām! Maz naudiņas, sauc Pandu un gaidi, varbūt atbrauks, tiem gan arī būtu pāri par Eiro. Secinājums: ne sūdzība, bet murgs!

M mazais mincis 28.07.2017

Eco Taxi vakar atteicās vest 10km (esot par tuvu). Biju ar mieru maksāt gan par ceļu, gan par gaidīšanu. Dispečere vēl iesmēja, ka gribēju tik tuvu braukt (bet es ar lauztu kāju savādāk ne pie ārsta, ne uz aptieku, ne uz veikalu netieku). Tā kā arī man par šo firmu neviena laba vārda nav ko teikt. Panda aizveda, pagaidīja un atveda atpakaļ bez jebkādiem jautājumiem vai komentāriem.