www.sudzibas.lv Ecco Apavu virskārtā izdilst caurumi

Ecco - Apavu virskārtā izdilst caurumi

ECCO apavi vai dziļā vilšanās? Interesanti, kur ir ECCO izslavētā apavu kvalitāte un kur izpaliek reklamētā visu materiālu kontrole un pārbaude pirms nonākšanas ražošanā, ja apaviem pēc gada nēsāšanas nodilst tekstila virskārta un izveidojās caurumi?
Pats šokējošākais, protams, ir firmas attieksme pret klientiem un "ekspertīzes" slēdziens – nav ražošanas defekts, bet tas ir dabīgs izdilums, kas rodas apavu nēsāšanas laikā un tas pēc ECCO domām skaitās normāli.
Kas tagad jādara pircējam - jāskrien uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru, jāpiesaka neatkarīgā ekspertīze un galu galā pieļauju, ka pat jātiesājas, lai pierādītu, ka tā nav normāla situācija, ka apavi pēc gada vairs nav nēsājami un staigāt ar cauriem apaviem ir vienkārši nepieļaujami.
Vai tā ir normāla attieksme no it kā solīdas firmas puses? Tik zemu līmeni no firmas attieksmes pret klientiem es tiešām nebiju gaidījusi.
p.s. ir arī gadījušies veiksmīgi pirkumi un visa man ģimene nēsā ECCO apavus, tādēļ vilšanās ir vēl jo lielāka.

. .... 02.12.2011

Nuu, varbuut nevajadzeeja tos apavus neesaas katru dienu un visos gadalaikos.

L Liene 02.12.2011

Nu tad ej un piesaki ekspertīzi, ko var ņuņņāt.

B Baņķieris 02.12.2011

Es vairs ecco apavus nepērku, jo pēc 3 mēn valkāšanas pārplīsa zole! Par cik biju pircis ārzemēs tad garantija, protams nebija.

D Dace 03.12.2011

Arī es nesaprotu, kāda ir ECCO kvalitāte?Maniem un pārējiem ģimenē nedilst apavu virspuse, bet zoles gan dilst, gan pārlūzt ļoti īsā laikā, arī, manuprāt, garantijas laikā.Es gan neesmu mēģinājusi pieprasīt garantijas atlīdzību.Varbūt pamēģināt, vai arī ECCO uzskata, ka apavi 2 gadi jātur kastītē?

G GRAFS 03.12.2011

iemacieties neslukat un kopt apavus nav jau vissezonas. masinam pat riepas maina. futbolu spele vai...

R Roberts 05.12.2011

Beidziet kkikstet.aiznes pie kaleja lai pasit apakssa dzelzi, tad varesi ilgak klabet gan te gan uz ielas.man autinnam ar dilsts riepas un spraks riepas tad ko man kapurnieku nopirkt???