P ppp 15.03.2010

Centrāltirgus the best. Sakiet ko gribiet, kārtējo reizi kāds ir iegrābies par dārgām naudām visiem zināmā veikalā.

A ALEX 29.04.2010

Pērciet tos sūda apavus centrāltirgū, vismaz uzreiz būs skaidrs par ko maksā !
Normālu apavu cena -sāķot no 200 LVL, lētāki ir sūdi!

O oksana 07.10.2010

Po povodu togo, chto obuvj krasit nogi. Vi pochitajte instrukciju, kotoraja lezit v korobke. Tam napisano, chto v horoshej obuvi ispolzujutsa naturalnie, a ne sinteticheskie krasiteli -imenno oni i krasjat.

Hotja s drugoj storoni eto dlja menja bolshoj "-". Kupila tufli Hogl - krasjat toze kolgotki - debilno sebja chuvstvuju, kogda snimaju obuvj v gostjah. K tomu ze eti kraski ne otstirivajutsa s kolgotok.
U menja estj Ecco sapogi, tufli i sandali - ni odna iz etih par ne krasitsa.

A Anelle 07.10.2010

Isteniba pilnigi piekrītu vīrs uz dzimšanas dienu uzdāvināja pagājuso gad ECCO ziemas zābakus garos lilla krāsa, krasa saskarē ar mūsu bargo ziemu un sāļaino sniegu visa nonāca, lillā ir tikai palikusi augšeja daļa skats pa rubli te tev nu bija krutie firmas apavi pa 100 LS:(

J JV 01.12.2010

Papildināšu Oksanas teikto par krāsu.
Pāris gadus atpakaļ biju iegājusi kādā itālijas apavu veikalā, kur ir ļoti dārgi apavi (ienācu palūrēt, kā izskatās apavi par 200 un vairāk latiem :) ), apjautājos pārdevējai, vai veikals var grantēt ka apavi nekrasos kājas. Pārdēvēja atbildēja, ka diemžēl viņi to nevar garantēt. Pēc ES normatīviem, kopš kāda laika nedrīkst lietot sintētiskās krāsas, tikai krāsas kuram ir naturāla izcelsme, taču šādas naturālas krāsas medz krāsot kājas.
Un, cik man ir zināms tas neskaitās kā brāķis, un līdz ar to nav garantijas gadījums.
Ieteikums no manas puses, meklējiet apavus ar gaišu iekšpusi (naturālas ādas krāsā) - tie nekrāsos!

K KK 08.01.2011

ja vinam modelim krāso, tad visi apavi arī krāso!?:D bērnudārzs...
Ja apavi krāso, tas skaitās brāķis un jānes uz veikalu!:) Protams, ja ražotājs par to jau sakumā nebrīdina!

S sb 07.12.2011

Pirnku pirms 10 gadiem ECCO Soft botas (bija izpardošana pa Ls10), mitrā laikā un rasā vispar nevarēja vilkt - sarkana nokrāsojās ne tikai zeķe, bet arī pa samirkušu bikšu galiem biksēm krāsa kāpa augšā. Tagad apavus pērku tikai humpalās - pārbaudīta (labi iestaigāta vērtība). Un neplīst arī. Laikam mūsu smalkajiem veikaliem zemākas prasības pret preces kvalitāti. Labākā kvalitāte ir bērnu un vīriešu apaviem (ja pēc izmēra var piemeklēt). Laikam ražotāji domā, ka sievietes pēc mēneša apnikušo tupeli izmetīs un ies pirkt jaunu.

N nikns vilks 14.10.2014

Šie apavi ir pēdējais s***, pat nedēļu nepastaigāju un jau saplīsa, un itkā pats vaidīgs. Nekad, NEkad nepērciet šos apavus

A anna12@ 12.11.2014

Es savos dārgajās ecco kurpītēs pat nedēļu nepastaigāju un jau dabūju nest prom, jo patiešām kvalitāte ir slikta un piemēram man zole atdalījās no visa pārējā apava, lai gan nekko īpašu šo dienu laika nebīju darījusi un nekādas aktiviātes neveicu, lai izraisītu šādu kurpju saplīšanu . Neiesaku nevienam pirkt un lietot ecco apavus, nekas labs no ta visa nesanāks vien maciņu patukšosiet un varēsiet izsviest jauniegādātos apavus pēc pāris dienām