www.sudzibas.lv ECCO apavi Pēc trīs reižu lietošanas bērnu apaviem rāvējslēdzējs attira

ECCO apavi - Pēc trīs reižu lietošanas bērnu apaviem rāvējslēdzējs attira

Šā gada 6.augustā iegādājos meitai apavus ecco veikalā,10.augustā konstatēju,ka vienam apavam attiris rāvējslēdzējs,tai pašā dienā vērsos veikalā,lai apavus samaina.Lika uzrakstīt iesniegumu par apavu remontu,informēju veikala vadītāju ja nevar iešūt tieši tādu pašu rāvējslēdzēji,tad no remonta atsakos.Šā gada 15.augustā uzrakstīju citu iesniegumu par kurpju maiņu, 24.08.2017.saņēmu atbildi,ka pamatojoties uz sertificēta meistara konsultāciju,konstatēts,ka Jūsu uzrādītie defekti nav radušies apavu ražošanas procesā un mana prasība noraidīta.Bērns apavus vilka trīs reizes un rāvējslēdzēju taisīju ciet es,tāpēc nepieļauju iespēju ka esam vainīgi tikai tāpēc,ka lietojam rāvējslēdzēju tam paredzētam nolūkam.Iepriekš esam pirkuši un lietojuši ecco apavus nav bijis problēmas.Saprotu var gadīties brāķi,bet tad vēlētos,lai normāli atrisina šo problēmu.Turpmāk ecco apavus nepirkšu.

K

Работяга 27.08.2017

Vajadzeja uzprasit, lai meistars dod rakstisku apstiprinajumu ka tiesam tas nav razosanas brakis.

K Kristine 29.08.2017

Konsultējos ar juristu,tiek gatavota atkārtota vēstule ecco veikalam Liepājā.