Eastcon - Krāpsana

Strādājat Eastcon par prezentāciju vadītājs nesanemsiet solītos 600-800 eiro. Pamatsamaksa 300 un negodīgi procenti pirmajiem 3 menesiem. Jāstrādā kā pasnodarbinātajam kas pilda firmas pasutijumu , pasam jamaksa nodokli. Degvielu jalej pasham, preces japiegada pasam, beigas paliek kādi 50eiro sev. Tas ir normāli? Arī apmācība kas ilgst 10dienas nav nopietna, lielāko dalu , līgumu noslegsanu, ka darboties ar kases aparatiem un citu dokumentaciju aizpildisanu pasaka beigas lielā steigā. Nicinosa attieksme (ja nemaki un negribi melot un piespiest cilveku nopirkt produktu kuram ir uzpūsta Cena) tad Tu neesi viniem vajadzigs un grauz akmenus menesa beigās. Mans darba liguma eksemplars netika parakstīts, jo Direktoram Vulānam (resnajam valim) laikam pēksni beidzas burgerīsi ko iestūkēt rīklē un bija jaaizbrauc pakal. Kad tiek uzrakstīts atlugums nepaskaidro neko par aprēkina izmaksu un nemaz neizmaksā aprekinu. Neiesaku nevienam stradat sis krapnieciskas firmas vārdā.