www.sudzibas.lv Eapavi.lv Neatgriež naudu par nosūtītiem atpakaļ pasūtījumiem

Eapavi.lv - Neatgriež naudu par nosūtītiem atpakaļ pasūtījumiem

Esmu eapavi.lv klients, biju vairākkārt sūtījusi apavus no viņiem apavus, jo bērniem patīk ko viņi piedāva. Novembrī pasūtīju dārgus apavus meitai (106 eiro) , diemžēl kurpju modelis bija viņai ļoti par lielu. Nosūtīju uzreiz atpakaļ. Mājās lapā ir norādīts, ka 3-5 dienu laikā viņi atgriež naudu. Pēc kādām 2 nedēļā, izdomāju pārbaudīt kontu un biju nepatīkami pārsteigta, ka naudas nav. Piezvanīt viņiem nevar, rakstīju epastu un atbilde mani pārsteidza vēl vairāk! Esot saņēmuši apavus ar netīrām zolēm un švikām. Tādu pagriezienu es nebiju gaidījusi, meita mērīja kurpes mājās uz paklāja manā klātbūtnē un es pati uzreiz tās iepakoju atpakaļ sūtīšanai. Uzrakstīju, ka es nosūtīju atpakaļ kurpes jaunas un tas nav iespējams, ko viņi raksta. Atrakstīja, ka vēl vajadzīgas pārbaudās. Un vairs neko neatbild. Un jau mēnesis un 1 nedēļa pagāja. Nav naudas, nav kurpes, nav atbildes. Tāds besis, ja godīgi. Tagad būs jātērē laiks un enerģija iesniegumu rakstīšanām. Un, protams, es neko nenofotogrāfēju un nenofilmēju un nezinu ko darīt ar tādu apvainojumu, ka es nolietoju kurpes un aizsūtīju atpakaļ. Ceru, ka mans ieraksts būs noderīgs citiem. Ja kāds var kaut ko ieteikt un ir līdzīga pieredze ar eapavi.lv priecāšos par padomiem ko darīt. Pagaidām ir plānā ptac.Gov.lv

Papildināts Marina Henina 16.12.2023

Eapavi.lv atgrieza naudu.

S Spuris 13.12.2023

Jūms varbū ir saglabājies gan kad saņēmāt,gan nosūtījāt apstiprinājumi ? Tāpat arī ja meitai tie apavi ļoti par lielu tad attiecīgi nemaz nespēja tos valkāt un tas jau ir pierādījums. Viņi Jums atsūtīja bildes uzreiz kurās ir redzams tās švīkas un zoles ? Ieteiktu griezties pie Neatkarīgiem Ekspertiem.Tie būs par maksu taču ja taisnība Jūsu pusē tad tirgotājiem nāksies atriezt naudu gan par apaviem gan arī par Ekspertu slēdzienu.

M Marina Henina 13.12.2023

Bildes neesmu redzējusi, tās viņi man neatsūtīja. Un noliktava ir Polijā, kur tie apavi atrodas. Vakar saņemu no eapavi epastu, ka apavi ir ar lietojuma pazīmēm un naudu atgriezīs 3-5 dienu laikā vai līdz 14 dienām. Uzrakstīšu šeit kā būs.

S Spuris 13.12.2023

Marina Henina,tā ir viņu kļūda,ka ziņo par bojājumiem taču apstiprinājuma tam nav nekāda.Tas nozīmē ,ka melo.Gan jau Jums viss izdosies par labu un saņemsiet naudu atpakaļ. Zinu pēc pieredzes,ka pirkt apavus internetā nav laba doma,jo var nederēt kā cerēts,kā arī tiek jau brāķi sūtīti. Dažās reizes ir bijis ka lieliski,dažas ka nebija īsti kas vajadzīgs. Piemēram,reiz no Beļģijas šķiet Mustang kedas piegādāja ne tādā krāsā kā tika pasūtīts.Taču visam pielika punktu kāda krāpnieku kompānija,no kuras saņēmu Lee Cooper kedas...viltojums,kurš vel rupji izstrādāti.Ar tiem vispār netiku galā jo it kā tirgo Latvijā,vadītājs Lietuvā,ofiss Polijā,rūpnīca Slovakijā.Visticamāk kā kaut kur pagrabos eksistē viltojumu rūpnīca .:) Vislabāk ir iegādāties no pāsa ražotāja nevis no starpnieku firmām .

M Marina Henina 16.12.2023

ATGRIEZA NAUDU.