www.sudzibas.lv e4U Interneta veikals patērētāja tiesības

e4U Interneta veikals - patērētāja tiesības

Tiek pārdoti mobilie telefoni (konkrēti Nokia 6700 classic), kas domāti Vācijas tirgum, līdz ar to vienīgais autorizētais dīleris ir "Mobilux".
Klients tiek vienkārši apmuļķots. Tikko klients izrāda informētību par patērētāju tiesībām, tiek ieslēgta noslīpēta ķēdīte un patērētājs jau tiek padarīts par idiotu.
2 mēnešu jauns telefons vienkārši izslēdzās vienlaicīgi zaudējot visus datus. 1 mēnesi aparāts pavadīja remontā servisā Mobilux, pēc remonta 2 nedēļu laikā problēma atkārtojās.
Nododot aparātu apmaiņai pret jaunu (saskaņā ar patērētāju tiesību likumu) pa ceļam no interneta veikala līdz servisam defekts pats no sevis salabojās un darbnīcā telefonam defekts netika atrasts, līdz ar to apmaiņa netika veikta.

V

A Al 31.05.2010

Piedodiet, a ko jūs gribējat no sūda nokia?

A Askolds 10.06.2010

te jau nav pie vainas veikals, bet telefonu izplatitajs vai serviss kursh neiedeva aktu telefona mainjai. esmu stradajis veikalos un zinu kēditi starp patērētāju-veikalu -servisu. Bieži vien pircējs domā, ka pie vainas veikals, pārdevējs, bet ko tad tie var izdarīt ja vinjiem tai galā-vairumtirgotājs nedot aktu uz apmaiņu. takā šajā apvainojumā negribētu īpaši piesieties.

B Buba 30.07.2010

Drīzāk jau telefona īpašnieks-dzīvnieks kautko nav izpratis. Nu, lec, āzīt, vel kādu "nostučī".

A anonīms 20.01.2011

Mobilux ir un paliks sūds. Tā ķēdīte starp Mobilux un veikalu tiešām ir jārisina veikalam.