E-tulkojumi - Blēži

Piekrītu iepriekšminētajiem - E-tulkojumi ir krāpnieki un blēži, nemaksā tulkiem mēnešiem. Izskatās, ka nemaksās arī. Gan jau saņems savu daļu par savu necienīgo izturēšanos, bet tulkiem, kas brīvdienas pavadījuši strādājot, no tā vieglāk neklūs. Diemžēl. Arī es apņemos pie katras izdevības stāstīt visiem par šo negodīgo uzņēmumu!

T Tulce 30.10.2008

Dārgie kolēģi! Lūdzu neatstājiet šādas pārestības nesodītas! Mums, tulkiem un tulkotājiem, šādas lietas NAV jāpacieš. Neatkarīgi no tā, vai esat savas darba attiecības nokārtojuši oficiāli vai nē - sniedziet iesniegumus VID, Valsts darba inspekcijā utt. Šīm iestādēm IR PIENĀKUMS Jūsu iesniegto info pārbaudīt!!!
Pievienojiet iesniegumam jebkurus pierādījumus, ka esat strādājuši ar šo biroju - e-pasta vēstules utt. Tā diemžēl nav garantija, ka tādējādi Jūs atgūsiet nopelnīto honorāru, bet Jūs vismaz liksiet šiem nesodītajiem krāpniekiem trūkties!
Rīkojieties, nevis atstājiet šeit savas sūdzības, kuras reti kurš tulks atrod un izlasa...

A Aleksandrs 06.05.2009

Es dodu priekšrocību tulkošanas bezmaksas rīkiem, tādiem kā http://www.langf.com