E-tulkojumi - Nemaksā

Godājamie kolēģi, tulki un tulkojumu kārotāji - nesadarbojaties ar e-tulkojumiem, tas ir negodīgs kantoris, kurš saviem tulkiem par padarīto darbu nemaksā. Izpildīju viņiem visai apjomīgu darbu jau pirms teju pusgada, no sākuma solīja, ka samaksās, bet tagad vairāk arī uz vēstulēm neatbild un vispār izliekas par beigtiem. Saprotu, ka tagad visiem grūti, arī klienti reizēm kavējas ar maksāšanu, bet vienmēr daudzmaz loģiskā laikposmā viss nokārtojas. E-tulkojumi ir izņēmums, jo šāda neatbildēšana uz vēstulēm ir augstākajām mērā nekorekta un cūcīga attieksme. Ja tuvākajālaikā naudu nesaņemšu, nāksies pāriet no runām uz darbiem.

T

A Aleksandrs 06.05.2009

Man piemēram liekas, pat esmu pārliecināts ka tulki paši lieto tādu informācijas tehnoloģiju paradību ka bezmaksas tulkošanas programmatūra http://www.langf.com . Esmu pats sastapies ar to ka manu diplomdarbu tulkošanas uzņēmums tulkoja ar bezmaksas tulkošanas online servisu, jo bija acīmredzams māšīnas teksta tulkojums. Tāpēc neredzu jēgas griezties pie tulkošanas cilvēkiem. Lētāk ir atrast labu studentu.

F ferrara 17.05.2009

gribu redzet profesionalu tulkotaju, kas sabojas attiecibas ar klientiem un pasutitajiem, tulkojot ar interneta pieejamam tulkosanas programmam. varbut tomer deretu atcereties, ka labs tulkojums (ari jebkurs cits pakalpojums) maksa naudu, nevis paris kapeikas. labi un leti nemedz but.

I Inga 13.09.2009

Neviens profesionāls tulks neizmantos tulkošanas programmas, jo tās negarantē absolūti precīzu tulkojumu. Tikai iesācēji atļaujas ko tādu, tādējādi sabojājot iespaidu gan par sevi, gan citiem, daudz prasmīgākiem kolēģiem.

H Hm 15.12.2009

E-tulkojumi tiešām ir krimināls kantoris, nevienam (ne klientiem, ne tulkotājiem) neiesaku ar to ielaisties (ja tas vispār vēl darbojas).

D Domājošs cilvēks 18.01.2010

Labāk griezties pie pašnodarbinātajiem tulkiem/tulkotājiem (sk. reklāmas portālus), jo tad Jūs maksājat tikai šim cilvēkam. Aģentūrai ir jāuztur hierarhija. un tas viss no Jūsu, mīļo klient, kabatas. Kvalitāti tas negarantē.
Esmu veiksmīga pašnodarbinātā tulce/ tulkotāja. Mans intelektuālais potenciāls ļauj nelietot tulkošanas programmas.