www.sudzibas.lv E-Lats Darbinieki nezina valsts valodu!

E-Lats - Darbinieki nezina valsts valodu!

Šodien zvanīja no šīs iestādes darbinieks un uzsāka sarunu krievu valodā, es pateicu, vai varat runāt latviski, bet ko man atbildēja, ka man ir jāmācas krievu valodu, uz ko es atbildēju, ka pati saprotu, varu sarunāties krievu valodā, bet tomēr šeit ir latvija un ir jārunā latviski! Cik noprotu no telefona numura tas bija no e-lats purvciema filiāles.

25.04.2019

D

S SIA E Lats 25.04.2019

Labdien,

Labdien. Latvija raksta ar lielo burtu :). Pārbaudījām. Purvciema filiāle nav zvanījusi. Tur strādā augsti kvalificēts darbinieks kurš labi runā latviski. Ja tā ir noticis, tad esam bēdīgi, bet šķiet, tas varētu būt pārpratums. Lūdzu norādiet aptuveno zvana laiku un kontakttālruni. Ja iespēja, nosūtot uz e-pastu [slēpt]@elats.lv

D dusmiga00 25.04.2019

Uz ātro roku rakstīju. Šis numurs ir Jūsu Purvciema filiāles: 28365508 Kas zvanīja šorīt! Kas tiešām nezināja valsts valodu!

RAMONA👀 25.04.2019

Augsti kvalificēts darbibieks E Latā? Nesmīdiniet.

S SIA E Lats 25.04.2019

Tā ir Dreiliņu filiāle. https://www.e-lats.lv/lv/kontakti/e-lats-un-e-kredits-filiales . Tur šodien strādā latviete Rita. Viņa slikti runā krieviski.
Sarunas ierakstu pārbaudījām. Ja klienta vārds bija Ludmila, tad iepriekš rakstītā pretenzija neapstiprinājās. Tas, šķiet, ir pārpratums. Bet esam pateicīgi par jebkādu informāciju, kas dod iespēju uzlabot klientu apkalpošanu.

D dusmiga00 25.04.2019

Neesmu gan Ludmila:D Man stādijas priekšā ka no Purvciemas filiāles! Un nevajag tagad kādu aizstāvēt!

B BK 25.04.2019

Tu seko, ko tu raksti. No sākuma tu uzrakstīji tā: Cik noprotu no telefona numura tas bija no e-lats purvciema filiāles.
Un tad tu, raksti: Man stādijas priekšā ka no Purvciemas filiāles!
Tavs rakstītais galīgi nesakrīt.

D dusmiga00 25.04.2019

Tu labāk būtu gājis strādāt, nevis cauri dienām šeit sēdēt un katru komentētāju kontrolētu!

B BK 25.04.2019

Tu man nenorādīsi, ko man darīt.

S SIA E Lats 26.04.2019

Labdien,

No Jums saņēmām informāciju, ka zvanīts no Purvciema filiāles. Pārbaudot norādīto telefona nr. tas izrādījās Dreliņu filiāles Nr. Pārbaudījām Dreliņu filiāles visas sarunas un video. Diemžēl nekādas, arī līdzīgas sarunas, norādītājā dienā netika konstatētās. Par darbinieku, kas strādāja šajā dienā, rakstīts jau iepriekš. Ja būtu iespēja labprāt uzaicinātu Jūs uz biroju, lai mēģinātu saprast kā novērst šādus pārpratumus.

B bgeits1 26.01.2020

nu neprot cilvēks Latviešu valodu , nu nevajag sūdzības uzreiz rakstīt.Daugavpilī piemēram ar Tevi neviens latviski nerunās, un uz tavu viedokli visiem vienalga.

M man 18.10.2020

Ja cilvēks nav mācījies Latviešu valodu, tad arī viņam nav ko atrasties Latvijā! Kāpēc mums Latviešiem visam jāpiekrīt, ko Krievs vēlās?! Ja persona nezina Valsts valodu, tad viņš/viņa nevar ar klientu strādāt.

Krievi var svešā valstī ignorēt Latviešu valodu, bet kāpēc mums Latviešiem tas ir aizliegts?

Jūs tagad pārmetat rakstu autoram ka ir uzrakstīta sūdzība bez pamata, jo cilvēks klients apkalpošanas sfērā nezina Valsts valodu, Tu domā ko uzrakstīji?
Tev vispār derētu aiziet uz Latviešu valodas kursiem, jo jēdzīgi nemāki rakstīt Latviski!

K Klinta954 11.11.2020

Gavenais ir vēlme saprasties, nevis a priori paziņot - runājiet krieviski. Latvijā nav obligāti jāzina krievu valoda. Tas ir absurds.

A Arvids Šteinerts 18.10.2020

Labs lombards un lētas cenas salīdzinot ar citiem lombardiem