www.sudzibas.lv E-Lats Darbinieki nezina valsts valodu!

E-Lats - Darbinieki nezina valsts valodu!

Šodien zvanīja no šīs iestādes darbinieks un uzsāka sarunu krievu valodā, es pateicu, vai varat runāt latviski, bet ko man atbildēja, ka man ir jāmācas krievu valodu, uz ko es atbildēju, ka pati saprotu, varu sarunāties krievu valodā, bet tomēr šeit ir latvija un ir jārunā latviski! Cik noprotu no telefona numura tas bija no e-lats purvciema filiāles.

25.04.2019

Du

Si SIA E Lats 25.04.2019

Labdien,

Labdien. Latvija raksta ar lielo burtu :). Pārbaudījām. Purvciema filiāle nav zvanījusi. Tur strādā augsti kvalificēts darbinieks kurš labi runā latviski. Ja tā ir noticis, tad esam bēdīgi, bet šķiet, tas varētu būt pārpratums. Lūdzu norādiet aptuveno zvana laiku un kontakttālruni. Ja iespēja, nosūtot uz e-pastu [email protected]

Du dusmiga00 25.04.2019

Uz ātro roku rakstīju. Šis numurs ir Jūsu Purvciema filiāles: 28365508 Kas zvanīja šorīt! Kas tiešām nezināja valsts valodu!

ramona 25.04.2019

Augsti kvalificēts darbibieks E Latā? Nesmīdiniet.

Tur strādā augsti kvalificēti narkonāni un alkonāfti!

Si SIA E Lats 25.04.2019

Tā ir Dreiliņu filiāle. https://www.e-lats.lv/lv/kontakti/e-lats-un-e-kredits-filiales . Tur šodien strādā latviete Rita. Viņa slikti runā krieviski.
Sarunas ierakstu pārbaudījām. Ja klienta vārds bija Ludmila, tad iepriekš rakstītā pretenzija neapstiprinājās. Tas, šķiet, ir pārpratums. Bet esam pateicīgi par jebkādu informāciju, kas dod iespēju uzlabot klientu apkalpošanu.

Du dusmiga00 25.04.2019

Neesmu gan Ludmila:D Man stādijas priekšā ka no Purvciemas filiāles! Un nevajag tagad kādu aizstāvēt!

Bk BK 25.04.2019

Tu seko, ko tu raksti. No sākuma tu uzrakstīji tā: Cik noprotu no telefona numura tas bija no e-lats purvciema filiāles.
Un tad tu, raksti: Man stādijas priekšā ka no Purvciemas filiāles!
Tavs rakstītais galīgi nesakrīt.

Drošivien padaudz pieņema uz dvēseli... šņabi...

Du dusmiga00 25.04.2019

Tu labāk būtu gājis strādāt, nevis cauri dienām šeit sēdēt un katru komentētāju kontrolētu!

Bk BK 25.04.2019

Tu man nenorādīsi, ko man darīt.

Tu tiešam trapiji E-Lats? Varbut no dzēruma kļūdijies un piezvaniji savam draugam?
И вообще девушка! Что вы так убиваетесь? Вы же никогда так не убъётесь! (с)

Tur strādā augsti kvalificēti narkomāni un alkonāfti!

dusmiga00! Dozu tur gribēji nopirkt?

Si SIA E Lats 26.04.2019

Labdien,

No Jums saņēmām informāciju, ka zvanīts no Purvciema filiāles. Pārbaudot norādīto telefona nr. tas izrādījās Dreliņu filiāles Nr. Pārbaudījām Dreliņu filiāles visas sarunas un video. Diemžēl nekādas, arī līdzīgas sarunas, norādītājā dienā netika konstatētās. Par darbinieku, kas strādāja šajā dienā, rakstīts jau iepriekš. Ja būtu iespēja labprāt uzaicinātu Jūs uz biroju, lai mēģinātu saprast kā novērst šādus pārpratumus.