e-kredits.lv - kredits.

labdien!

Rakstu par šo firmu tāpēc, ka bija sludinājums aprīļa sākumā par kredīta izsniegšanu internetā, jānosūta īsziņa, kuras maksa 2, 57lvl.Atnāca atbilde(uz doto brīdi kredītu izsniegšana ir apturēta).ŠODIEN 22.MAIJĀ, TAS PATS.ŠIM "AIZDEVĒJAM", BIEGUSIES NAUDA UN ATKAL SĀK SLAUKT.eSIET ĻOTI UZMANĪGI UN NESŪTIET-NEKO NEDABŪSIET, TIKAI RĒĶINU UZ 3LATIEM.

N

I ivars 24.05.2010

Kārtējie!!atcerieties iedzivotāji ka par kredīta piešķiršanu nav jāmaksā ja nu izņemot tad kad jau nauda jūsu kontā!!

U uldis 29.08.2010

Normunds būs sajaucis. Varbūt ar www.e-kredits.tk. SMS kredītu izsniegšana E-kredits.lv sāks strādāt apmēram novembrī, ja neaizkavēsies programmēšanas darbi. Pašlaik naudu var saņemt tikai filiālēs.

C CAPITAL 06.03.2011

Kapitālinvestīciju
54 CONWAY ROAD COLWYN BAY
LL29 7AW APVIENOTĀ KARALISTE.

Laba diena Sir / Madam,

Mēs piedāvājam privātās, komerciālās un Personal Aizdevumi ar ļoti minimālu
Procentu likmes, kā zema kā 2.3% ikmēneša atmaksas termiņu periodā
jebkura pasaules daļā.
Mūsu aizdevumi ir arī apdrošinātas maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte.
Sazināties ar kapitālieguldījumiem tagad, aizdevumu speciālisti, kas palīdz
stop Bad Credit History, atklāt izdevīgu risinājumu, kas ir mūsu
Misijas .* Vai jūs finansiāli Neskatoties * Vai jums meklēt līdzekļus, lai samaksātu?
pie kredītiem un parādiem? kapitāla investīcijas ir jūsu atbildi.
Vai tu meklē finansējumu, lai izveidotu savu biznesu? * Vai jums
nepieciešama privātām vai uzņēmējdarbības aizdevumiem dažādiem mērķiem * Vai jūs meklējat?
aizdevumi veikt lielus projektus? * Vai tu meklē finansējumu dažādiem
citus procesus? * Ja Jums rodas kāda no iepriekš minētās problēmas, mēs varam būt
palīdzību jums, ieinteresētajām personām vajadzētu saņemt atpakaļ uz
mums pa e-pastu.

Attiecībā,
Mr Scott Terry.

E Esesesseseseseses 06.03.2011

Capital, kapitālo kopā ar to savu Mr Scott Terry dirst uz lielās sūdu čupas! :D :D :D aizdevēji fakinie!

J Jānis565 13.08.2020
Naudas līdzekļu izkrāpšana ar vekseļa palīdzību kur nau mana paraksta

Ir pagājuši 2 mēneši kad atmaksāju naudu pēc grafika,bet tagd pieprasa pēc kautkāda vekseļa 2000 eiro lai gan aizdeva 200 eiro.Bet pēc pieprasījuma nesūta līgimu