www.sudzibas.lv E kiosks Nesamērīgi ilga piegāde

Ekiosks.lv / Diena - Nesamērīgi ilga piegāde

Caur ekiosks.lv (saukts arī par Dienas Žurnāli) tiek pasūtīta grāmata, ko izdevis Dienas Grāmatas. Pasūtījums un apmaksa tik veikta 14.12. vēlu vakarā. No piegādes informācijas var saprast, ka tiek piegādāts līdz pasta nodaļai. 22.12 prece vēl nav saņemta. Tas nenotiek atsevišķās valstīs vai kontinentos, bet viss vienā pilsētā - Rīgā. Sazvanoties ar ekiosks.lv darbiniekiem, izrādās, ka prece nodota izsūtīšanai tikai 18.12 - četras dienas pēc apmaksas (!!!). Un Rīgā tomēr piegādi neveicot līdz pasta nodaļai, bet gan kurjers (a/c Diena - kārtējais uzņēmums ar līdzīgu nosaukumu, kas kopīgu atbildību nenes) nes līdz adresei - birojam. Birojs pirmssvētku laikā strādā ar saīsinātu darbalaiku, un, acīmredzami nespējis piegādāt sūtījumu, kurjers nav veicis zvanu uz norādīto kontakttālruni, un gaidītā grāmata, visdrīzāk, tiks saņemta kaut kad pēc svētkiem.

D