Ekiosks.lv / Diena - Krāpšana

Man pienāca e-pasts, ka e-kioskā var abonēt žurnālus ar 60% atlaidi. Iegāju minētajā lapā un skatos, ka manis izvēlētais žurnāls "Dārza pasaule" maksā gadam 24.99. Nu labi, paskatos Latvijas pastā - tieši tas pats. E-kioskā neņem pretim SEB internetbanku. Nesaprotot, no kā tiek rēķināti 60% un kā rīkoties SEB bankas klientiem, uzrakstīju uz doto kontaktepastu. Atbildes nekādas. Vai tā ir godīga komercprakse, ka nevar piedalīties populārāko banku klienti un ka cena, kas reklamēta ar 60% atlaidi, ir tā pati, kas pastā ar dažu procentu atlaidi un arī atbildes uz e-pastu nav?

Atbilde no E kiosks Support Pārstāvja atbilde 19.10.2017

Labdien!

Jūsu epasts ar šiem jautājumiem saņemts 15.10.2017 pulksten 19:27. Uz to ir atbildēts 16.10.2017 pulksten 13.54.
Lūdzu pārbaudiet savu epastu! Iespējams mūsu sūtītā ziņa atrodas sadaļā "Abonētie".
Šodien nosūtīsim Jums atkārtotu ziņu.

Ar cieņu,
Izdevniecība DIENAS ŽURNĀLI