www.sudzibas.lv Dzīvnieku sēta Spēle nadarbojas.

Dzīvnieku sēta - Spēle nadarbojas.

Tas ka draugos ir zagtas spēles būtu viens, tas ka baigi rauj naudu no spēlētājiem ir otrs.Taču kad spēles atbildigais Ivo tik lecas kad prasa kad salabos speli ir atkal kas cits.Mēs tak naudu ar maksājam.

I

S Superatbildes 27.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 32 min.
Visi darbiņi norit bez steigas, bik acu gaišumam, un tā pamazām uz priekšu čužinām, tā rakstīt-lēnāk brauksi -tālāk tiksi
Atbildēt

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 17 min.
Kad liekas---tad var sasisties
Atbildēt

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 20 min.
Aļļo, kad būs atvainošanās raksts, vai varbūt Tev arī kko nocelt no lauka, koa???

#
#
Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 9 min.
ūds pa cietu

S Santa 27.10.2010

1) neviens jums neliek spēlēt zagtas spēlītes. spēlē tur kur nav zagts.
2) spēle iet arī bez maksāšanas, tā ka ja maksā pats vien esi vainīgs.
3) admini ir tādi kādi ir... un ja saka kas trādā tad strādā.

Riebjas tādi sūdzambībeles kuri to vien grauzas kā viss slikti. Nu nespēlē, un turi muti ciet.

S Santa 27.10.2010

4) izklausās pēc lētas reklāmas viss sitā sarakste :D

S slepejuseetu 28.10.2010

NU KAS NOTIEK!!! ES GRIBU SEETU SPEELET KAPEC NESTRAADA KAUTKADS TUR TIME OUT!!! UN TO IVO ES VIENREIZS PASUTIJU AKVARIJA SUPER NAUDU UN MAN ATNACA IZINA KA ES TO PASUTIJU TEW! MAITA!

G GINTS 28.10.2010

Neiet ta dua spele.Kaitina, ja nemak strādāt nefig uzemties šo darbu.

S slepejuseetu 28.10.2010

NU JA BET MAN PATIK KA TIE DZIVNIEKI STULBI KUSTAS xD DA SALABO TU TO SPELI VAI ES UZ POLICIJU IESHU!!!

A pri čom te policija?

Pateretaju tiesibu aizsardzibas birojs.Raksti sudzibu ja esi maksajis par speli.

DA ES NEESMU TIK STULBS LAI MAKSATU! BET ES GRIBU WNK NORMALI KICK PET GOVI xD

G GINTS 28.10.2010

Visiem lielie prieki ka Ivo pazudis un tur savu netīro muti ciet.

K Kristine 30.10.2010

Tā spēle ira galigakais mesls neiet un cik var sudzeties jau apnik ko var tadas taisit kuras neit...

F Fail 31.10.2010

Komentēja: Slepeju Seetu 28-10-2010 Tac Fail :D:D:D Nevis Speleju, Bet Slepeju :D:D:D
Un jaa vsp! IVO sataiso TO Dzivnieku setu!!! Zb jau!

G Gora 31.10.2010

sataiso TO Dzivnieku setu!!! Zb jau!

Nevis ZB, bet apnicis
Nevis sataisa, bet salabo.

Sataisīt var sūdus zin.D :D :D

F Feita 31.10.2010

Un jaa vsp! IVO sataiso TO Dzivnieku setu!!! Zb jau!

Nevis sataso...bet sataisa.DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

T Tair 31.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 7 min.
Tev klimaks nav sācies, koa?
Atbildēt

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 2 min.
Tu pārpistā kuce nahuj, rakstīt iemācies

T Tair 31.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 3 min.
Un Tu pis nahuj, jobanijs pediņ

T Tair 31.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 4 min.
Jūs te esat atkarīgi spēles mudaxi, kam nav citu ko darīt, ka sēdēt pie kompi un raudāt, ka spēle neiet, stulbeņi, pizģets, tādi lošaras novākušies

S Skaistine 31.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 1 min.
pakauc labāk, ka spēle neiet, es jums visiem dīkdieņiem, un vientiešiem

S Skaistine 31.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 45 sek.
laiziet viens otram ģīmjus, maksājiet naudu, bļaujiet, raudiet, ka nekas nedarbojas utt, es par jums loxiem vnk ierēcu

S Santa 01.11.2010

Vēlējos pateikt Jums, ka šis neaptēstais cilvēks ir jāsoda par šādu lamāšanos, un vispār, būtu jauki ja šo Ivo vienkārši piesistu, vai izskastrētu par šādiem vārdiem un attieksmi pret spēlētājiem.
Nu nav vajadzīgs šāds cilvēks un ir jāziņo draugiem administrācijai. Riebjās, šādi lecīgie kropļi.
Saulainu dieniņu!

R Raivita 02.11.2010

man sii speele patiik...jums visim kam probleemas vnk vajag aatraaku i-netu un tad viss buuss kaartiibaa
jo man liidz sim nekaadas probleemas nav bijusas