www.sudzibas.lv Dzīvnieku sēta Spēle nadarbojas.

Dzīvnieku sēta - Spēle nadarbojas.

Tas ka draugos ir zagtas spēles būtu viens, tas ka baigi rauj naudu no spēlētājiem ir otrs.Taču kad spēles atbildigais Ivo tik lecas kad prasa kad salabos speli ir atkal kas cits.Mēs tak naudu ar maksājam.

I

I Idiotiemsvaboda 24.10.2010

Sūds ne spēle

J Jānis 26.10.2010

Admins mazgadigais Ivo tik pretīgi tur runā ar spēlētājiem, un tik rupji izpildās ka kauns viņa vieta paliek lasīt.

K KarunāIvo 26.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) 12. okt 15:08 Labdien, es esmu šitās spēles galvenais administrators.Pagaidām spēlē vēl rodas neparedzētas nepilnības, un tehniskie darbinieki cītīgi strādā, lai tās novērstu, paldies par sapratni.

Ivo Rozenbergs (IVEJS) 12. okt 16:22 Laurai brīdinājums par čata piesārņošanu ar rupjībām.Nākošo reizi tiks uzlikts BANS IP adresei.Paldies par sapratni. Atbildēt
Ivo Rozenbergs (IVEJS) 8. okt 21:42 Sīkajiem perdeļiem nekad nekas nav labi, ejiet pasūkājiet mammām pupus, mazie pokemongalvas! At

K KarunāIvo 26.10.2010

Pieraudiet meitenes vienreiz pilnu spilvenu, un tad būs miers

Cerēšu, ka līdz tam laikam nebūšu nomiris no smiekli

Ivo Rozenbergs (IVEJS) šodien 01:17
Sveika, rīt plkst 12.00 tiekamies Tvaika iela2

Ivo Rozenbergs (IVEJS) šodien 03:36
Ej izgulies, savādāk Tu galīgā ķitē saiesi.Vai sagatavo labāk runu priekš zurnālistiempārbaudi vai Tev visi galvenie komenti sakopēti, un neaizmirsti žurnaļugām parādīt to komentu, kur Tu rakstīji, ja kāds fotografēšot Tavu t_pli, tad s_dus tur ieraudzīšot.
Atbildēt

Ivo Rozenbergs (IVEJS) vakar 23:59
Lienīt, Tu vispār zini, kas ir Jēzus Kristus, koa?Tavai zināšanai, man neviens nekādu naudu neieskaita, un es nevienam neko neesmu parādā

Ivo Rozenbergs (IVEJS) vakar 13:42
Vita Pudņika-BRīDINāJUMS-iemesls, necieņas izrādīšana pret publiskā čata lietotāju.P.S-šodien plkst 12.59 Jūsu uzdotajam jautājumam ir sarakstītas apmēram 50 atbildes, Jums otrs BRīDINAJUMS-iemesls, čata piegružošana
Atbildēt-KA PATS RUNA UN PIEGRUžO čATU!

B brokeris 26.10.2010

Viņs nav gadījumā Limbažnieks???

Un vēl no laukiem????????? Njaaaaaa

K KarunāIvo 26.10.2010

Rakstīt puisis ar neprot, laikam Ivo pat pamatskolu nav beidzis.

B brokeris 26.10.2010

Un man liekas ka viņs jau nu gan nav mazgadīgs.

A Atis 26.10.2010

Taču rakstīt nemāk un lamājas ka mazs bērns.

B brokeris 26.10.2010

Tam es piekrītu nu nevar tā atbildēt bērniem, pusaudžiem un galu galā pieaugušajiem.

K Klēra 26.10.2010

Diez ilgi Ivo tur izpildīsies?Vai kāds no draugiem.lv administrācijas mazliet saks skaidrot Ivo ka nu nav tas lauķis nekāda pasaules naba?

A ašitāspēletakzagta! 26.10.2010

Ivo Rozenbergs (IVEJS) vakar 20:13
negulēt, bet drādāt, pusgada laikā jaunu zivi neesat spējīgi izdomāt.KAUNS jūSU KANTORIM

A pasa spēle atk ar zagta, nevis pašu uzmeistarota.

A ašitāspēletakzagta! 26.10.2010

krievu portālā "vkontakte. ru" spēle iet un ir ar draugu bildītēm, kas šodien beidzot "draugos" parādījās, bet atkal pazuda vispirms uztaisi profailu: http://vkontakte.ru/, tad: atrodi pie pielikumiem : "Веселая ферма. Соседи" (pie "meklēšanas" tā arī iekopē - es ilgi meklēju, kamēr atradu). Ja pārlūks ir Google Chrome, tad ieslēdz tulkošanu no krievu uz latviešu un iegūsti to pašu valodiņu, kas mūsu "draugos", tikai ar normālu spēles darbību.

G ghi 26.10.2010

vienu reizi bija tā ka es nevarēju paņemt produktus no sava lauka

I Ingus 26.10.2010

Tak spēlē vislaik gļučī.

I Ingus 26.10.2010

Lai uzbuvetu sesto ražotni jamaksa 99 zvaigznes.

pēles valūtas iegāde

Iegādāties 4 Zvaigznes (0, 49 LVL)

Iegādāties 50 Zvaigznes (6, 0 LVL)

Iegādāties 12 Zvaigznes (1, 5 LVL)

Iegādāties 25 Zvaigznes (3, 0 LVL) Nav par traku tāda naudas rausana!

G Guna 27.10.2010

Tur tik štuko kā var dabūt naudu no lietotaju makiem ārā!

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 48 min.
Sī ir loģikas un prātu attīstoša spēle, kurā nav izklāstīti spēles noteikumi.Tātad pašiem vajag domāt, spriest un meklēt vajadzīgās kombinācijas, lai uzlabotu attīstību Dzīvnieku sētāvisu priekšā Jums pateikt nav ļauts
Atbildēt

Ivo Rozenbergs (IVEJS) pirms 6 min.
-es uz Tevi vēl dusmīgs esmu, jo Tu dažas dienas atpakaļ, te sliktus teikumus rakstīji
Atbildēt-

A ka pats runa?????????????