dvieluzavetajs.lv - Nepērciet!!!

Nopirkām parasto dvieļužāvētaju "M" burta aveidā, pieredzes nebija, tapēc meklējām pašu izdēvīgāko variantu, atradāmto veiklā "dvieluzavetajs", bet "skops vienmēr pāmaksā", augšējais savienojums sāka tecēt jau pēc 3-im nedēļām, pēc iemesla" nav piemērots augstam spiedienam" un tas 119 sērijā 6 stāvā!!!, izdomājām, ka neteresim sev nervus un neskaidrosimiesar viņiem, pasūtījām dvvieļu žāvētāju no cita ražotāja, bet jau bijam ieklausījušies santehniķu padomiem.Glu galā iznāca uz 20 eur dārgāk, BET, jau 6 menešus nav nekādu problēmu. Pat vizuāli vareja redzet, kā otrais dvieļužāvētājam ir platākās malas nekā iepriekšējam. Cena atbilst kvalitatei. Nepielaidiet manas klūdas.Santa.