www.sudzibas.lv Dušu kabīnes Pārdevēja neprofesionalitāte.

Dušu kabīnes - Pārdevēja neprofesionalitāte.

Daudzus gadus esmu DEPO veikalu klients.. Š.g. 7. novembrī veikalā Siguldas šos. 6 ierados, (ap pl.18.) lai iepazītos ar dušu kabīņu tehniskajiem rādītājiem, tos salīdzināt ar cenām un izdarīt savu izvēli par pirkumu. Pie manis pienāca pārdevējs un piedāvāja palīdzību. Uzdevu vairākus jautājumus par masāžu kabīņu ūdens strūklām to spiedienu, taču pārdevējs atbildes nespēja sniegt un palūdza mani pagaidīt, kamēr viņš to noskaidros un varēs man atbildēt. Gaidīdams iepazinos ar visu sanitārtehnisko izstrādājumu sortimentu, taču pārdevēju tā arī 20 minūšu laikā nesagaidīju. Pie kasieres Daces Tīlanes, norēķinoties par dažiem sīkiem pirkumiem, "izkratīju sirdi" par šī pārdevēja nepiemērotību šim arodam un aizbraucu ar domu, ka jāmeklē cits veikals Gribētos uzzināt DEPO īpašnieka un vadības secinājumus par šo gadījumu.
Cerot palikt par vaikala klientu - Jānis Ozoliņš.

J