Dumvadu centrs

Gribu padalities ar atsauksem par www.dumvaduc.lv, par pardoshanu tikai un vienigi labas, izkonsultes un nopirksiet visu ka nakas pat ar labu atlaidi, man ar tadu iedeva, bet tadu pakalpojumu ka darbu veikshana negribetos komentet, skurtstenis tika atri uzkjepinats, pashi ar draugu no noliktavas atvedam blokus bez nevienas carapinas, a stradnieki pie transporteshanas no standarta punkta A blakus majai ienest ieksha punktu B, jau tika sasplesti chetri fibo bloki, murejot pa vidu starp skurteni un ventilacijas kanali palika smuka shkirba, keramiska caurule vienai cukai gala kustas steiga nepielimeta kartigi, pret majas inventaru ar attieksme 1xreizeja negativa nozime, izrauj kontaktu ligzdu neko nepasakot atstaj, sienas pulksteni saplesh, ja pieker nu tad pat negrib vel laga atzities. Veco skursteni nojaucot ar nedoma ne par putekljiem ne par ko, ka saka "rubit s plecha njezadumimaja". Pat gala ven buvgruzhus nevar iznest, inventars smagakiem darbiem, betona gridu monolit bloku jaukshanai ar nav, ceru ka bus nakotne. Paskatoties no augshas ventilacijas caurules, java n iekshpuses nav tirita vipar, prosta rupji kjepets bloks uz bloka. Domaju, ka maksaju par kvalitati un ka shefs teic profesionalitati, ok, ja ta ir profesionalitate, nu tad paldies man tadu nevajag.Nonacu pie secinajuma, labak to darit kaut vai pasham lenam un kartigi, bet visu ka nakas.