www.sudzibas.lv DT Mobile Nekvalitatīvi telefoni

DT Mobile - Nekvalitatīvi telefoni

Nekad neko neiepērciet šajos veikalos. Nopirku telefonu par 380 Ls Ls, kurš nostrādāja 5 mēnešus un tad sāka uzvesties pilnīgi neadekvāti. Nesu atpakaļ uz veikalu, kur man to laipni pieņēma pēc garantijas talona uz servisu. Pieņēma, bet atpakaļ neatdod. Telefons pazudis. Paņēma arī oriģinālo garantijas talonu ar visu 'čeku un tagad pamatojoties uz to ka nav dokumentu un nav iepakojuma kastītes, mēģina mani apvārdot ka man nav tiesības saņemt ne naudu, ne adekvātu telefonu. Telefonu nevar atrast nevienā no viņu servisiem. It kā esot ārzemēs, taču neviens nezina kādā valstī. Man sāk rasties aizdomas, ka šī firma tirgojas ar jau brāķētiem vai zagtiem telefoniem. Te iespējams var palīdzēt tikai ekonomikas policija, jo tā ir krāpšana. Valdes priekšsēdētājs šai firmai ir Uldis Briedītis. Neiepērcieties šajos veikalos.

V

M malkas_cirtejs 27.10.2010

Man arī tas pats sanāca ar Nokia 5130 nopirku par 69.99 Ls Jo nebija daudz naudas taču jaunu telefonu vajadzēja taoec cena bija laba atnesu savu Veco Nokia talruni lai sanemtu atalidi ta viņš maksāja ap ~85 Ls. Nu labi telefons darbojas ideali, tacu pēc mēneša jau sākas vissadi teiksim tā "gļuki". Telefona izvelne atrada ari Web jeb Interneta ikona kad uz tas uzspieda telefons neatgriezeniski uzkārās nācās slegt ārā vai izņemt bateriju. Tad ari telefona akomolators saka bojaties loti atri tas ķļuva tukš. Ta nu lūk tas noveda pie telefona atdošanas lobarda, tā nu biju vīlies Nokia talruņu firmas zime, man iprieks bija Sony Erricson w200i Nu man nav ko teikt vnk lielisk un neparspejams telefons jau 3 vai 4 gadu darbojas bez problema un ari JoyStick ļoti labi strāda. Un ari Trodeks veikalu tiklam kaut kā vairs neuzticos brāķēta prece. Bet nu telefons bija zila pievilcīgā krāsā, gads jau ir apritejis kā nopirku. Šajā veikalu tīklā laikam neko vairs nepirkšu.