www.sudzibas.lv DT Mobile Nekvalitatīva prece

DT Mobile - Nekvalitatīva prece

Uzņēmuma SIA "DT Mobile" Dual un Trodeks veilalos nonāk nesaprotamas izcelsmes prece, kurai nav paredzēta brāķētas preces atgriešana, tādēļ uzņēmums dara visu, lai šo preci atpakaļ neņemtu un preces defektos vainotu patērētāju. Ja esat pieļāvis kļūdu un šajos veikalos kaut ko nopircis, iesaku uzmanīties, risinot jautājumu par nepienācīgas kvalitātes preces atgriezšanu. Neizlaidiet preci no rokām, lai veic apskati vai ekspertīzi Jūsu klātbūtnē, pretējā gadījumā tā tiks sabojāta (piemēram manā gadījumā tika atrauti mikroshēmas kontakti), kā rezultātā patērētāju vaino pašrocīga remonta veikšanā. Kā redzam no sūdzību skaita, brāķa procents ir pietiekami augsts. Interesanti, no kurienes viņi to preci ņem.

K kurmiks3 20.06.2012

Kaa no kurienes nem no Kinas 5$ kaudziite!

M Miks Indāns 21.06.2012

Latvijas lielākais mobilo sakaru operators LMT ir izvēlējies SIA "DT Mobile" (IT Trodeks un Dual veikalu tīklu) kā sadarbības partneri, kurš izplata LMT pakalpojumu un realizē LMT piedāvātās akcijas. Tieši jaukās komunikācijas ar SIA "DT Mobile" dēļ, es un daži mani radiņi un paziņas (ar kuriem biežāk sazvanos) pārgājām uz Tele2, toreiz kādu gadu savā starpā runājām bez maksas.