www.sudzibas.lv Dstyle Šefpavāra attieksme pret darbiniekiem

Dstyle - Šefpavāra attieksme pret darbiniekiem

Biju praksē restorānā/klubā "Dstyle" izgāju pavāra praksi. Ļoti nepatika šefvpavāra Edgara Liniņa attieksme pret apkārtējiem cilvēkiem. Viņš sevi uzskatīja par labāko, bet pārējie bija zemāki par viņu.
Vienu dienu es pazvanīju un pabrīdināju, ka uz praksi neieradīšos, jo sāpēja kājas (ārā bij ļoti slidens un es paslīdēju un noktitu uz kāpnēm, kliboju vēl nedēļu un kājas bija vnk zilas)... Nākamajā dienā vinš man paprasa ārsta zīmi un es teicu ka noteikti viņam to atnesīšu, tad viņš vnk sāka braukt auguma par visu, līdz noveda mani līdz asaram. Viņs pat līdz šai dienai man nav atvainojies, Un aizmuguras viņš arī apliek cilvēkus. Iesaku neiziet pavāra praksi restoranā "Dstyle"... Jo attieksme pret cilvēkiem ir pretiga un nesaprotoša. Un + vēl man uzrakstija sliktu praktikanta raksturojumu, kaut gan strādāju labi.

A Anonims 26.01.2011

Varbūt šamais nobijās, ka TU būsi viņam konkurente un tāpēc sliktu raksturojumu uzrakstīja

- 26.01.2011

Ne šajā restorānā, bet gan vienā no Rīgas viesnīcām arī esmu sastapusies ar līdzīgu attieksmi. Un ne es viena vien, pret praktikantiem vispār kā pret sūda gabaliem Latvijā izturas, tieši tādēļ šogad iešu praksi ārzemēs, kā būs tā būs, bet vismaz algu maksās, un vairāk nekā šeit tādā pašā amatā īstam darbiniekam. Mēnesi novergoju visus iespējamos verga darbus bez atalgojuma, no rīta līdz vakaram, vienu dienu atnāku uz praksi un man jautā apmēram tā: "DZIRDĒJU, ka tu strādāt negribot..." No kurienes tāds info man neatbildēja, neko iebilst neļāva, bet es no tīras sirds tur strādāju, lai gan tai pat laikā paši darbinieki atsevišķi "haltūrēja". Vienu dienu darbalaiks bija beidzies, jau bija 17:00, bija jādodas mājās, mēs ar citu praktikanti manu draudzeni ģērbtuvē runājām par manas ģimenes priecīgo notikumu - tajā dienā piedzima mans brālītis mazais un es gribēju steigties uz slimnīcu. To dzirdēja nodaļas vadītāja un teica, ka man šodien būšot jāpaliek pēc darba laika vēl strādāt. Tā pēkšņi. Prakses vērtējumā man ierakstīja, ka es esot visu laiku izrunājusies, negribīgi strādājusi utml lietas. Tā viesnīca nesen bankrotēja un man bija neviltots prieks. :D :D

A Anna 04.02.2011

tu to ārsta zīmi aiznesi? es nesapratu...

Z Zinaida 04.02.2011

A v kompot ti nascala na pro64anie?

E Edgars 08.02.2011

patiesību sakot šī praktikante neierasanās iemeslu patieca nākamajā diena un attaisnojās ka neesot mana numura.
strādat strādaja gausi negribīgi un sutija pavārus d...
protams ka prakses raksturojumu nekadi šādiem praktikantiem labu nevaru uzrakstīt.
noželojami tik ka cilveks nespēj saprast ka nau radīts virtuvē, bet savu "netīro veļu mazgā" interneta ar smalkiem piepušķojupiem
trūks viņas minejuma, ka vēl vadija visu virtuvi, bet es ļaunais nenovērtēju cik slikti būt izcilai praktikantei

K kiwie 09.02.2011

hey, "aizvainotā praktikante"... varbūt sākumā paskaties kāda bija tava vaina, un tikai tad noliec citus cilvēkus???
atzīsti, ka ne bez vainas šefpavārs jau Tev virsu neleca.. 100% kautko ne tā izdarīji...
atceries: neviens jau nav bez vainas.. un gan jau ka teva vainā šajā incidentā arī ir...

cik noprotu no tava rakstītā, tad tikai šefpavārs ir tas ļaunais.. bet kā tad paliek ar tevi? vai tiešam tu nebji šo situāciju izprovocējusi???

L Laima 17.02.2011

Gan jau ka šefpavārs bij 100% vainiigs un pats izprovocēja .. Tādus pavārus tiešām jāsūta d...

Z Zinaida 17.02.2011

Nado bilo predlozitj 6ef-povaru intimuslugi, i ne nado bilo zalobu pisatj.

I id 20.02.2011

stulba kaza

M maiks 21.03.2011

sievietes kā vienmēr tik pinkšķēt prot! lupatas tādas. uzskatu ja esi praktikants tad turi savu netiiro muti ciet un samierinies un macies ko dod. ja arii ko pateica tad nejau lai ieriebtu bet maciitu tik jums jau princeseem nekad laikam nesaprast neko.
un vajag saprast kas ir šefpavārs un kas ir praktikants

M Mikus 15.10.2011

Zinu sho meiteni un redzeju vinas kajas pec kritiena, aarprac viens un vinsh vel gribeja lai vina skrien un rukaa, kaut gan pati gandriz paiet nevareja.!!!
Nu un ko darit, ja meitenes darbs nav virtuve?! .. Vinja dara to ko vajag un es vinju ilgi un labi pazistu, vina nav no tam ciikshtulleem!!!