Drukas Darbu aģentūra - DDA - Rolands Ozols - nemaksātājs

Strādājām ilgu laiku ar DDA ar Rolandu Ozolu priekšgalā. Mēs ražojām dažādus reklāmas produktus. Bet diemžēl vēl joprojām uzņēmums nav veicis nevienu maksājumu. Kā arī noskaidrojām, ka uzņēmums vairs nav un īsā laika posmā ir pārrakstīts uz privātpersonu, kuram jau ir uzsākta Creditreformā lieta.
Saņēmām solījumus, bet bez rezultāta.
Sākotnēji Rolands 'darbojās kā uzņēmējam piederas, bet nu neesmu pārliecināta par viņa darbības spējām. Ja var šādi rīkoties.

V

X Xmmm 09.05.2010

SIA Drukas Darbu Aģentūra:
Sludinājuma datums: 03.11.2009

Reģistrācijas datums: 27.01.2006. Reģistrācijas numurs: 40003798608 Veids: SIA Firma: sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Drukas Darbu Aģentūra" Adrese: Rīga, Maskavas iela 208 Atbrīvotas amatpersonas: Valde: Ozols Rolands, Rīga, Caunes iela 10/2-2, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi; Tabore Jūlija, Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 137-33, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi Ieceltas: Valde: Lapiņš Viktors, Rīga, Maskavas iela 208, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi Izmaiņas: 27.10.2009. mainītas amatpersonas, mainīta adrese, grozīti statūti Publikācijas Nr.: KMR00037189922361.

26.01.2010 uzņēmumam tika anulēta ar PVN apliekamās personas reģistrācijas apliecība.

Es domāju ka būtu muķīgi cerēt ka jums samaksās!
1. Vienīgais uz ko jus varat cerēt - ka tad kad uz DDA tiks ierosināta maksātnespēja, ka administrātors atzīs maksātnespēju pirms nomainījās valde - attiecīgi tad jus varētu Ozolu saukt pie atbildības, un varbūt varēsiet mēģināt piedzīt parādu!
Galvenais jau pieteikties par kreditoru kad tiek ierosināta maksātnespējas lieta..
2. Ja DDA Parāds pārsniedz 1500 Ls, tad es ieteiktu nosūtīt Maksātnespējas brīdinājumu, un pēc tam iesniegt maksātnespējas pieteikumu tiesā!

Katrā ziņa kā rāda Crediweb tad naudu ar inkasso firmu palīdzību piedzīt neizdosies!
Kredītvēsture (3) atvērt / aizvērt

Nr. Inkasso lietas saņemšanas datums Summa Apmaksāts Maksāšanas ilgums (dienas) Nozare Informācijas aktualizēšana
1. 25.08.2009 LVL 178.42 0% - Alkoholisko un citu dzērienu vairumtirdzniecība Slēgta 16.11.2009
2. 30.10.2009 LVL 3744.84 0% - Citu izdevumu iespiešana Slēgta 13.01.2010
3. 18.01.2010 LVL 1195.72 0% - Telekomunikācijas Slēgta 23.04.2010