www.sudzibas.lv Draugiem.lv UK liegta piekluve Draugiem.lv

Draugiem.lv - UK liegta piekluve Draugiem.lv

Es veleos zinat, kad atsaks darboties un vai vispar atsaks darboties draugiem.lv Anglija . Zinu, ka loti daudziem cilvekiem draugiem.lv UK nedarbojas kopss LIELAS PIEKTDIENAS -svetkiem, kad velas cilveki sazinaties ar savam gimenem Latvija, sutit apsveikumus, utt. Vai draugiem.lv atgriezis naudu par pasutitajam statistikam :) Varbut ar kartejiem, , uzlabojumiem, , mums ir jamaina interneta pieslegums, lai butu piekluve draugiem.lv, jo ir Anglija pilsetas, kur cilvekiem ir piekluve draugiem.lv., bet ir kur nav . Vai var uzticeties portalam, kur vienmer ir ATVAINOJIET ...sobrid ir liegta piekluve draugiem.lv. Saja momenta, es velejos atrast talrunu numurus soferiem, kas vada pacinas LV-UK, lai aizsutitu saviem radiem apsveikumus Lieldienas, bet protams tagad draugiem.lv nestrada vispar :) Taka visi radi paliek bez davanam :)utt. Protams, esmu loti apbedinata :(Velos zinat, kad atsaks darboties draugiem.lv UK ?

H he 26.04.2011

Nu psc, baigā problēma!
Vai tad e-pasts arī nestrādā? Vai tad skype ar nestrādā?

S Samanta 26.04.2011

Ja Tev draugiem.lv VISIEM draugiem ir zinami e-pasti, tad ne jau visi tos zin :)

A ARTURS 26.04.2011

Nu ja un Skype ari nav visiem cilvekiem, man Skype ir tikai 3 cilveki no Latvijas, tiesam divains komentars, ja es maksaju statistiku, ja es rekinos, ka es varu ieiet saja portala satikt konkretus cilvekus, kad velos, kapec lai ta man nebutu BAIGA PROBLEMA !!! Vai tagad man visiem jaapjautajas pec e-pasta un Skype adreses 8) veci cilveki tapat izmantos un izmanto TIKAI un vienigi vinu iemiloto draugiem.lv un vecaka paaudze UK, pat velas atteikties no interneta, ja nav draugiem.lv. Vini starpcitu loti pardzivo, ka nedarbojas Anglija draugiem.lv

V vasja 26.04.2011

Gan jau tie tavi draugi pat nepamanīs, ka nesi atsūtijusi apsveikumu. Kā vienmēr tie apsveikumi sūtās uzreiz visiem ar vienādu tekstu un ne visi pieraksta, kas atsūtija, kas nē.

Nu tad uz 1. un 4. maiju visiem aizsūti patriotiska stila apsveikumus. :D

Bet tev gan ir smagi, ka šo sūdzību esi salikusi visās iespējamās vietās un veidos. Laikam "lomkas" ka netiec draugos.lv !

M Marija 26.04.2011

Ja loti smagi . Vai Tu doma, ka 1, vai 4 maija saks darboties draugiem.lv ?

N nugan 26.04.2011

Izmanto facebook. draugi jau sen ir tā pārpičkāti, ka vairs "nav tas", kas kādreiz bija. pēc jaunās versijas ieviešanas vēl jo vairāk nepatīk un tajās reizēs, kad uz mirkli ieeju, online vien pāris draugu, galerijās - izmirums, citur tāpat.

B Banderas 11.05.2012

Esmu uVacijaa, un viss labi stradaa.