www.sudzibas.lv Draugiem.lv Slikts serviss.Ļoti.

Draugiem.lv - Slikts serviss.Ļoti.

Jau trešo dienu mēginu izdzēsties.Protams, ka nedarbojas serviss, sistemā kļūda un, kad beidzot tieku līdz paroles ievadīšanai-izrādās, ka ta neesot pareiza! Nu vai zini-profilā ieiet var, bet izdzēsties nevar!Gudrinieki.Jo nav jau interesanti zaudēt klientu, ne?Un ta es tur vēl sēžu un gaidu, kad varēšu pamest to [brīnišķīgo] portālu.Tās viņu progresīvās inovācijas ir ne tikai man līdz kaklam...
Nekad neizmantošu vairs sī kantora pakalpojumus, un neiesaku citiem!
Līva.

в Вacя 07.04.2011

Slikts jau slikts

J jana 08.04.2011

man gan patik dr.lv.., esmu ielogojusies ari twiter un facebook, garlaiciba, no kuras nevar izdzesties

A AnGos 08.04.2011

Laikā kad notiek pārmaiņas draugos viņa mēģina izdzēsties... Atradusi par ko sūdzēties! Vajadzēja izlasīt, draugos informāciju, ka var būt kļūdas un viņi atvainojas par tām...

G gontis 10.04.2011

nu i toč serviss pa rubli. samakāju par galeriju, bet šie tik atvainojas, ka kļūdas seko kļūdām.
Man jau tā atvainošanās līdz kaklam.Atvainojas un piedošanas lūdz katrā soī-bet naudu gan iekasē.
Ilgi jau būs grūti ta turpināt.
Uz neredzēšanos, Draugiem.lv
G.

S smaida 10.04.2011

Bet kāpēc regulāri vajag tur kaut kādus ""uzlabojumus ""es arī nevaru saprast . Man tagad tā jaunā sistēma nepatīk, ja godīgi . Kurš lūdz tādu ieviest ? "Drauguļietotāji noteikti ne .

J jana 10.04.2011

ne ko tur Jus nemainisiet, progressu nevar apturet

F fig 10.04.2011

Ja nepatīk, tad nelieto un viss.