www.sudzibas.lv Draugiem.lv Neatgūst profilu.

Draugiem.lv - Neatgūst profilu.

Labdien.Man hakeris uzlauza un izdzēsa profilu draugos.lv!!Es jau kādu gadu mēğinu atgūt. Un man viņu neatjauno. Dzirdēju kā meitenei 2 gadus izdzēstu profilu atguva! Man jau kā gadu profils izdzēsts. To ir iespējams atgūt.bet man neatgūst.Es tur sūtiju par savu naudu kredītus spēlei un ļoti daudz par say naudu!! Man ir informācija par savu profilu,es to sūtiju adminiem,bet man neatjauno to!Man tur bija arī daudz svarīgas vēstules. Tas profils ir reāli ļoti dārgs priekš manis. Es sūdzēšos visur ja man to neatjaunos!!

N

M Mango12345 11.08.2015

sūdzies

iDmore 15.08.2015

Ja nav līki pirksti, tad nevienam hakerim neinteresē tavs profils, bet cilvēks, kas ieguvis tavu draugiemlv lietotāju tici man nav hakeris.. Un sūdzēties visur vari par savu stulbumu..

A AnToNs sNoTnA 17.08.2015

hakers :D

R ri4y 17.08.2015

Diez vai kāds hakeris to ir darījis, bet varu atgūt profilu pa 1000 eiro, priekšapmaksa 60% pirms darba padarīšanas 40% pēc.