Draugiem.lv

Nedeljas laikaa 2 reizes apchakareeja ar statistiku. Vienreiz pasuutiju sev - veel nav paraadijusies, kaut kljuudas zinjojumu aizsuutiiju, otreiz suutiiju daavanu draugam, bet statistiku sanjeema cits draugs. Taa jau prasa naudu par katru siikumu un izdomaa tik jaunus pakalpojumus par diivainaam cenaam, bet, ja veel nevar nodroshinaat normaalu pakalpojumu izpildi, tad truukst vaardu.

L liene 21.06.2006

Ja starpcitu man ari ta bija pasutiju sev statistiku un badac otra diena japasut no jauna bet trisdesmit dienas ta pagajusas nebija nu nav nav smuki ta darit

S sidzha 12.07.2009

nu es aizsuutiiju veestuli, ka mans pakalpojums netika pieshkjirts, lai arii samaksaaju, bet neviens neuzskatiija par vajadziigu ne atbildeet, ne pakalpojumu sniegt.
Jau pus gadu nepasuutu statistiku un ir labi :D Esmu jau atradusi no luurikju uzzinaashanas.

Mamma 12.07.2009

Tizli tie draugiem.lv, tur visi raksta netaisnibu, ar izdomatiem vardiem utt.. . Riebj.

I intars 12.07.2009

Es izdēsos no šī portāla, jo apnika, ka visu laiku kaut, kas jāpērk. Kāpēc nevar kā citi portāli piešķirt virtuālo naudu. Un syarpcitu, ir ļoti daudz citu portālu lv, kur var satikties un čatot ar draugiem, kā arī paziņas atrast. :)

J juris 15.07.2009

Olga, ne jau portāls vainīgs, bet tie cilvēki, kas neraksta taisnību, raksti, kā mazgadīgā..

I intars 18.07.2009

Kādi cilvēki Juris?

N Nils .p 14.11.2019
slikta isturesanas

sveiki!veletos teikt ta ka mani nepamatoti draugiem .lv dzesa vienkarsi neatgreziniski izdzesa iesaku labak saij portala nebut kaut 20 gadus bus ok vienalga agri vai velu jus izdszesis