www.sudzibas.lv Draugiem.lv Bloķēšana uz noteiktu laiku

Draugiem.lv - Bloķēšana uz noteiktu laiku

Labdien.! Man būtu sūdzība par to kad mani šodien nobloķēja draugiem.lv par to kad es esmu " pārkāpusi" kādu no noteikumiem. Mans profils ir bloķēts uz 24h. Jo nezināmu iemeslu dēļ būtu taisijusi kautkādus "sūda" viltus profilus.. Tas ir negodīgi.. Es neesmu taisījusi nekādus viltus profilus ...

J

T Točno 27.10.2011

Točno, ej prom ar steiju, jo kā zināms, draugs draugam kuli rauga!

N novērotājs 27.10.2011

Visi šie sociālie tīkli drīz novedīs pie pilnīgas sabiedrības degradācijas, it sevišķi jauniešu vidū...

S Simona 28.10.2011

Šāda sūdzība jau jāraksta uz draugiem.lv sūdzību e-pastu vai jāzvana viņiem! Viņi pārbaudīs, kas par kļūdu un visu izskaidros...

E ezerzeme 28.10.2011

Es esmu atstājis vienu profilu @ facebook. Tur ir gan tie kas lieto draugiem, gan tie kas lieto one.lv/odnoklassniki.

P Pekis 28.10.2011

Pilnigi piekritu!!!

A ahfhd 31.10.2011

Ārprāts virtuālā meitene Jolanta kā tu nodzīvosi šīs 24h bez draugiem.lv? Tava dzīve noteikti apstāsies.

B BaDžOo ® 11.11.2011

nesaprotu, nafig vispār tāds saits vajadzīgs, ir daudz citi analogi saiti!

M Mustang88 05.02.2012

kam vispar tie draugi.lv ir vajadzigi kkadas statistikas albumi krediti kas japasuta da laitak vinji ieskrienas naf*g man jamaksa, priks ta ir bezmaksas saiti!letak un ertak facebook, piem: man pie kajas kas man profilu lupii!
man ar bij 1X blokjets ne pa ko, un masai ticis dzests vairakas x profils> cukas ne!!!
palodajot pa profilu albumiem var manit kuri ir viltus profili jo google ir maniti tadi pasi atteli.
vinji strada lai izsuktu naudu un sabaz vel sudainas reklamas kas nevienam pilnigi neinteresee!
- vel man jamaksa par patereeto netu un tas reklamas vairak ed neka profils!