Dr. Mauriņa Vēnu klīnika - Apšaubāma reklāma

Reklāma dzirdama radio gan redzama ziņu portālos. Tiek teikts, ka operācija abām kājām 760 eiro.
Reklāmas iespaidā dodamies uz konsultāciju. Tā arī ar atlaidi..
Pēc izmeklējumiem esam "nedaudz" pārsteigti, operācijas izmaksas 1300 eiro... Vienai kājai...
Nevajadzētu ticēt šādām reklāmām..

V

I Ilva 12.05.2020

Mauriņa vēnu klīnika, konsultācijā ļoti pavirša apskate, nekonstatēja, ka ir bijis tromboflebīts Pasaka ,ka vajadzīga operācija. Pirms operācijas netiek ievākta nopietna slimību anamnēze. Līdz ar to operācijas laikā atklājās dažādas problēmas. Līdz ar to arī bija pēcoperācijas komplikācijas, netika veikts viss līdz galam. Reklamē ,ka viss ir tik labi un gludi, pie kam tiek solīta pilnīga slimības izārstēšana, kaut gan vēlāk problēmas atjaunojās, jau pēc 4 gadiem. Pie tik lielām operāciju izmaksām. Skumīgi. Tika novērots, ka operāciju māsa, staigā cauri uzgaidāmajai telpai un ar tiem pašiem apaviem nāca arī oprāciju zālē.

J Juna Ivanova 07.10.2020

Vai Jūs griezāties kkur problēmas risināšanai?

A Andris Kviesis 30.07.2022

Dr.Pràve - flebologs. Neiecietīga, pavirša, pèc veiktajam, ne lètàm, šis personas manipulacijam, komplikàcijas, ko vairs newar novèrst, atrunajoties par un novelot visu vainu uz pacientu!. Atbildibas nekadas un absoluta nesodàmîba un patvała.Necieniga persona, kas tiek dèvèta par Àrstu!

M Maiya. 19.09.2022

Mauriņa klīnika. Dakteris bruniņieks!
Man bija labai kājai operācija, bet pēc operācijas laikam ejot uz priekšu, kāja labā pamst un tagad uz labās kājas ir parādījušies, sarkani ādas pleķi. Kāda jēga uzticēties mauriņu klīnikai, ka darbu neveic kā vajag? Tā ir ārsta vaina ne mana, par paviršību.

A Aldis Krontals 27.09.2023

2023 gada augustā, aizvedu Mammu uz konsultāciju Dr. Mauriņa klīnikā, ar 5cm. Tropisko čūlu. Tagad čūla ir divu plaukstu lielumā! Zemē nomesti 48 eiro. Konsultē pavirši, izrakstā nav minētas nekādas zāles, tikai pārsiešanas. Kā jokoja pārsiešanas māsiņa.. izdomājiet paši, ko likt. No Veselības centra 4. jēga ir lielāka.