Dr. Mauriņa Vēnu klīnika - Apšaubāma reklāma

Reklāma dzirdama radio gan redzama ziņu portālos. Tiek teikts, ka operācija abām kājām 760 eiro.
Reklāmas iespaidā dodamies uz konsultāciju. Tā arī ar atlaidi..
Pēc izmeklējumiem esam "nedaudz" pārsteigti, operācijas izmaksas 1300 eiro... Vienai kājai...
Nevajadzētu ticēt šādām reklāmām..

V

Vairāk sūdzības par Dr. Mauriņa Vēnu klīnika

I Ilva 12.05.2020

Mauriņa vēnu klīnika, konsultācijā ļoti pavirša apskate, nekonstatēja, ka ir bijis tromboflebīts Pasaka ,ka vajadzīga operācija. Pirms operācijas netiek ievākta nopietna slimību anamnēze. Līdz ar to operācijas laikā atklājās dažādas problēmas. Līdz ar to arī bija pēcoperācijas komplikācijas, netika veikts viss līdz galam. Reklamē ,ka viss ir tik labi un gludi, pie kam tiek solīta pilnīga slimības izārstēšana, kaut gan vēlāk problēmas atjaunojās, jau pēc 4 gadiem. Pie tik lielām operāciju izmaksām. Skumīgi. Tika novērots, ka operāciju māsa, staigā cauri uzgaidāmajai telpai un ar tiem pašiem apaviem nāca arī oprāciju zālē.