Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Zāļu vietā vate

Meitai 4 gadi.Sāka sāpēt zobiņš.Steigā meklējam,kas vakarā var pieņemt,aizbraucām uz šo zobārstniecību,uzlika zāles,visi priecīgi.Samaksājām 139€.Tagad aizbraucām uz citu zobārstniecību,lai noņemtu zāles uz salabotu zobu,un izrādās dr.Anna no šīs klīnikas,zobā bija ielikusi vati.Tagad jācer kad zobiņš būs vēl glābjams,un nebūs jarauj ārā.Viennozimigi neiesaku.

25.03.2022

E ELLIO 26.03.2022

Mammas totāla nolaidība, Jūs esat atbildīga par to,lai bērnam būtu veseli zobi! Kā vispār tiek pieļauta situācija,ka bērnam zobs jau sāp? Caurums zobā neizveidojas dienas laikā!
Par vati-to liek uz zoba nerva kopā ar zālēm,kas visticamāk izbirušas, bet vate palikusi. Tur nav nekā nepareiza un ārsts visu izdarījis kā nākas.
Diemžēl zobārstu vidū ir daži kolēģi,kas mēdz citus noniecināt. Viņiem ieteiktu aiziet vēlreiz pamācīties ētiku.

Good Intentions 26.03.2022

Ellio dzīvē visādi gadās un ne visiem sanāk viss smuki pa plauktiņiem.

E ELLIO 27.03.2022

Protams, jo zobārsts vienmēr būs vainīgs, bet bezatbildīgi vecāki-nekad!