Dr. Butkevicas Zobarstniecibas prakse - Dargi un slikti

Loti nepatika pieredze ar sho zobarstniecibas praksi.
Zobu proteezu ielikshana izmaksaja pari pa tuukstotim, bet tagad peec 3 gadiem protezes saak krist aaraa.
Butkevicas prakse tikai piedavaa nomainiit pret jaunam protezeem par ko atkal jamaksaa paari pa tuukstotim.
Tiesham slikta pieredze un ne tikai man vienigajai.

A aizkraukliete 11.02.2014

Nesaprotu. Kad es zvanīju, man teica, ka pirmā vizīte Ls.50.-, ne 15.-. Tas bija 2013. gadā. Ja gribēšot ārstēties, tad vēl Ls 10.- par ārstniecības plānu. Pierakstīja pēc kāda mēneša vai vairāk. Toreiz saslimu un piezvanīju, ka netieku. Tagad atkal meklēju adresi internetā un ieraudzīju šo lapu. Ko darīt????

A alens53 11.02.2014

Lielaaku teroru ka dr. Butkevica neesmu redzejis. Vinja acis jums smaidis, bet aiz muguras teiks pilnigi ko citu, un ta praktiski ar katru klientu. Vinai neiterese pacientu velesanas, interese vinai tikai pacienta maks un cik daudz pacients samaksas!!!Iedomigaku cilveku es neesmu saticis, ticiet man esmu daudz redzejis...

V vita12 11.02.2014

Ļoti slikta pieredze ar šo klīniku. Biju viņu kliente apmēram 3 gadus.Pa šo laiku nomainījās lielākā personāla daļa ( es teiktu labākā). Tas jau liecina par attieksmi pret saviem darbiniekiem. Dr. Butkevicas attieksme pret pacientu ir atkarīga no viņa turības un atpazīstamibas sabiedrībā. No trim ieliktajiem implantiem ( par vairākiem tūkstošiem ), viens bija jāizņem, jo ielikts nekvalitatīvi. Tagad turpinu iesākto citā zobārstniecības praksē, kur atmosfēra ir daudz patīkamāka un cenas draudzīgākas un kvalitāte ļoti laba.

I ingūna skuja 04.04.2014

Alēna man vienāreizē izrāva zobu un ielika 3 inmplanrus. Tas aiztaupīja milzum laika, kas ir nauda. Viņa ir ģēnijs. Man viņas tiltiņš nostāvēja 18 gadus. Higēniste man tā oemacīja tīrit zobud, ka tāda aprūpe aiztaupīs milzum naudu, jo zobi vairs nebojāsies.

E ELLIO 05.04.2014

Ko nozīmē nekvalitatīvi ielikst implants?Jums to kādā kāpņu telpā vai dzīvoklī virtuvē kaimiņš skrūvēja?
Cik man zināms, lai darbotos ar implantiem, ir nepieciešamas zināšanas, sertifikāts.Un cik zinu, tad dr.Butkēviča ir studējusi ASV, kas norāda, ka viņa ir profesionāle savā amatā.

M Milfords 07.04.2014

Butkēvičas kompānija ir vieta, kur 100% jums liks justies līdz ausīm neērti un pat pazemoti, ja neesat ieplānojis pilnu mutes rekonstrukciju un neesat domājis tam atvēlēt vairākus (daudzus) tūkstošus naudiņas. Cenas uzskrūvētas līdz neprātam.

R Romija 07.04.2014

...varētu padomāt, ka šī ir vienīgā klīnika Latvijā! Cik man zināms tad to ir ap 700! Kāpēc skrienat uz pašu dārgāko? Ir taču ārsti, kas strādā par zemākām cenām, tikai necerat, ka implantus var ieaudzēt pa "lēto"...nebūs!
Man arī ir slikta pieredze ar Butkēviču, bet tā ir mana problēma!

Bija diezgan drausmīga sakarsme ar šo klīniku pirms paris gadiem.
Vajadzeja raut ārā sāpošu gudrības zobu. Pie sava ārstejoša arsta, kurš man izrāva parējos gudrības zobus tikt nevarēju, jo bija garšs pieraksts, pierakstijos pie dakteres Alēnas uz piekdienu.

ierodos, māsiņa sagaida, administrators paskaidro, ka vajadzes gaidīt. OK, ir piekdiena, traka diena visiem, man nav nekas pretī, nogaidu viņu pussotru stundu. Garām paskrien sieviete, pasaka visiem čau un aiziet, aizeju pie adminestrātores. Izradas ārstej bija jāsteidzas uz fitnesu. Vina par mani aizmirsa. OK, kam negadās, bet palieku ar sāposu zobu uz visām brivdienām. Mani pieraksa uz pirmdienas dienas beigam. "Soreiz tikām līdz kabinetam, mani iesēdina krēsla daktere uztaisa anesteziju un pazūd... izradas atkal aizgaja uz kurieni nu kundzei vajadzēja doties. Atnāku otrdien, man ir galvenais lai tik izrauj zobu. Daktere paņem mani pa dienas vidu, iedod anesteziju, pazūd uz stundu, ta es tur sežu, lasu žurnālus. Daktere ierodas sak raut, jūtu sapes. izradās kamēr viņa staigaja pie citiem pacientiem, anestēzija sak iet ara, šī iešprice vēl... Zobu rāva minūtes 30 (pie daktera Krasnovoļska institūta identisks zobs tika rauts 3 minūtes). Kamēr daktere rāva āra nolauza līdz saknem 2 blakus esošos, VESELOS zobus. Jāteic gan, ka viņiem bija uzliktas lielas sudraba plombes vel skolas laikā. Ar šo vel manas mozcības nebeidzās. Daktere saka ka viss kārtībā, sūta mājas. Es jautaju, bet kā ar nolauztiem zobiem. Man liek pierakstīties. Daktere zobus neapstrada nekadīgi. Neesmu zobarsts, man likās, ja daktere, ar tik lielu pieredzi, viņai zināt labak.
nolauztie zobi sāp, atnaku pie ārstes, jautaju kapēc? Šī atbild:- nu tapēc ka nervi vaļā, viņa nekadigi zobus neapstrādaja, palada mani majas pec vizites. Prasu lai kaut ko palidz, zobi tak tika nolauzti pie viņas. Ārste uzliek pagaidu kronīšus. Prasu ko dariit ja sāpes, atbild, ka TĀ TAM ARĪ JĀBŪT! Nu domaju, viss, pietiek. aizeju pie sava ārsta. Viņš ir šokā, kronīši uzlikti pat neiztīrot kariesu.

I iumans 25.05.2014

Es apmeklēju šo klīniku 2 gadus atpakaļ - 2 implanti, 2 inlejas ar kronīšiem un 1 labots zobs. Un es gan neko sliktu nevaru teikt, par izmaksām brīdina iepriekš un ir zināms, ka būs traki dārgi. Bet mana draudzene pie dr. Apses arī dārgi samaksāja, taču bija jāprasa nauda atpakaļ, jo zobi skrūvējās vaļā utt... Daktere Butkēviča vispār ir tāda "šerpa", kas man arī nepatika, un dažbŗīd jutos nevisai, bet galu galā rezultāts ir labs un man žēl, ka nezināju par dakteri agrāk, jo iepriekšējās poliklīnikās lika bojātos zobus izraut, kur Butkeviča ar asistentiem būtu saknēs likusi inlejas ar kronīšiem. dr. Lazdāns arī foršs zobārsts pie viņiem. Patiesībā domāju turpināt atjaunot savus zobus tieši pie viņiem. Un ja būtu tik šausmīgi slikti, nebūtu tās garās rindas jāgaida uz pierakstu, cilvēku tur vienmēr pa pilnam.

I iumans 25.05.2014

Es gan esmu ļoti apmierināta ar ārstešanos šajā iestādē. 2 implanti, 2 inlejas ar kronīšiem un 1 labots zobs. Dārgi, bet kvalitatīvi, iešu drīz turpināt pirms 2 gadiem iesākto. Inga6

D Delta 29.05.2014

Pēc nepatīkamas pieredzes ar Butkēviču devos uz citu klīniku, kuru praksē bija pārbaudījuši un ieteica draugi. Un ko domājat? Dr. Butkēviča uzskatīja, ka man jānomaina plombes 7 zobiem. Jaunajā klīnikā pēc rūpīgas pārbaudes konstatēja, ka nav nepieciešams mainīt NEVIENU plombi. Tāpat implantēšanu dr.Butkēviča bija sarēķinājusi krietni komplicētāku. Man nav iemesla neticēt saviem tagadējiem ārstiem, viņi ir pieredzējuši, māca zobārstniecības studentus. Tāpēc esiet uzmanīgi, lai nenotiktu tā, ka no dr.Butkēvičas ieteiktās ārstēšanas lielākais ieguvējs ir viņas naudas maks nevis jūsu veselība!

V vilisbriedis 20.06.2014

Labdien, mana pieredze ir pozitīva. Ar izmaksām tiku iepazīstinata pirms ārstēšanas. Paldies, es atkal varu droši smaidīt!
Neapmierinātajiem klientiem iesaku vairāk laika veltīt zobu un mutes veselības uzturēšanai, nevis publiski izklāstīt savas vainas un nozākāt ārstu. Ja neapmierina ārstēšanas plāns un izmaksas, vienmēr variet atrast citu ārstēšanās vietu!
Jā, šajā praksē darbs nostādīts tā, ka paredzētos darbus prot visi ārsti un asistenti. Par praksi - IDEĀLA! Tā turpināt!
God./cien. kolēģi, vēlu jums izturību, pacietību un siltas sirdis.

PRIECĪGU LĪGO!
Patiesa cieņā, dr. R.Briede

R ro2014 14.12.2014

Dr. Butkevičas klīnikā problēma ir tā, ka viss ir dārgi un neviens neparko neatbild. Salabotie zobi gada laikā jālabo atkārtoti vairākas reizes un katru reizi to dara cits cilvēks - dakteres asistents. Varbūt tiem, kam ir biezs naudas maks, pret tiem attieksme un kvalitāte ir daudz labāka, bet mazturīgiem un vidēji turīgiem tur nav ko darīt, jo ar jums daudz neauklēsies un neuztrauksies par kvalitāti.

P Penny 03.06.2015

Biju pirms meenesa salabot 1 zobu + higeenists, samaksaaju 300 eiro :D zobs joprojaam loti juutiigs, paldies! Ja ieprieksh nesaapeeja, tad tagad saap! Ja man buus laiks tad vilksim so lietu uz tiesu.

1 123matilde 08.06.2015

Man slikta pieredze ar ārstēšanas plānu. Samaksāju EUR 90, -, gaidīju 2 mēnešus (jo daktere bija izbraukusi). Kad beidzot pienāca konsultācijas diena, gaidīju vairāk kā stundu, jo manā acu priekšā administratores skraidīja un ārstēšanās plānu rakstīja! Tik daudz laika nebiju ieplānojusi, tāpēc, kad jau grasījos aiziet, daktere man veltīja tieši 5 minūtes, kurās protams neko nopietnu izrunāt nevarēja... Toties gala rēķinu vairāk kā 25 tūkstošus nosauca administratore...
Izcīnīju vēl vienu sarunu ar dakteri, bet necik vairāk informācijas neieguvu. Ļoti nekomfortabla pēcgarša. Tagad domāju, pat īsti negribas turpināt.

K kaszinn 08.06.2015

nu ja jau tik DAUDZ SUUDZIIBU, tad ar so dr kaut kas NAV LAAGAA. LAI CIK GRAADI, UN KAADAS AMERIKAAS IRGUUTI!!!
nekad neeietu pie taadas voblas. mantkaariigas voblas.

E ELLIO 08.06.2015

Nu neliek jau neviens pie viņas iet. Var taču staigāt ar tukšu muti vai meklēt, kur pa 5 eiro labo :))

Z zobaksts 10.07.2015

dr. Butkēviča ir sarežģīts cilvēks, kurai patīk sevi izcelt un lielīt, kā arī šķirot cilvēkus pēc naudas maka biezuma. Diemžēl, viņas (ne darbinieku) kultūra un attieksme pret cilvēkiem ir zemā un netaktiska. Profesionālisms zobu labošanā ir zems, - tikai lielīšanās ar izglītības diplomiem. Izmaksas ir ļoti dārgas, kas neatbilst veiktā darba kvalitātei.