Dr. Butkevicas Zobarstniecibas prakse - Dargi un slikti

Loti nepatika pieredze ar sho zobarstniecibas praksi.
Zobu proteezu ielikshana izmaksaja pari pa tuukstotim, bet tagad peec 3 gadiem protezes saak krist aaraa.
Butkevicas prakse tikai piedavaa nomainiit pret jaunam protezeem par ko atkal jamaksaa paari pa tuukstotim.
Tiesham slikta pieredze un ne tikai man vienigajai.

E Endija 26.05.2009

Jums ielika protēzes un jūs vēl garantijas prasāt?Jūs ko?Vai esiet veļasmašīna vai tosteris?
Jūs esat dzīvs cilvēks un izejot no zobārsta kabineta atbildība par protēzēm ir jāuzņemas jums pašam.

S Solvita 27.05.2009

Kapec citas zobarstniecibas praksees ieliktas protezes turaas, bet shajaa praksee nee?

B Baiba 27.05.2009

Man ir sanācis pabūt daudz un dažādās zobārstniecībās. Un NEKUR neesmu saņēmusi tik patīkamu attieksmi un kvalitatīvus pakalpojumus. Šo klīniku nu jau apmeklē daudzi mani draugi pēc maniem ieteikumiem.

Varbūt vajag vairāk rūpēties par saviem zobiņiem, lai nav jāliek protēzes???

O Olga 29.05.2009

A kaapeec tik daargi? Protezeeshana uz implantiem?

E Endija 30.05.2009

Implanti vispār nav lēts prieks.Negribi implantus, nu tad slīpē zobus un liec kroņus vai arī liec platīti.Platīte būs vislētākais vaiants, tikai ir izņemamā protēze.

A Agita 11.09.2009

Mani ikmenesha ienakumi ir mazliet zem 500 Ls, loti zobus un gribu ari lai zobarsts butu labs.

Sieveite recepcijaa ir diezgan iedomiga, taa it kaa es par prastu shai smalkajai iestadei.

Nu tad, nevajag ar'!

A ainars 22.01.2010

alena, kas par lietu -kāpēc cilvēkus apbižo?Sveiciens no klases biedra Aināra O.

S Sanita 25.01.2010

Jā, piekrītu, šeit ir dārgi pakalpojumi, TAČU -nekur neesmu sastapusies ar tik laipnu, pretīmnākošu personālu kā šeit. Esmu salabojusi visus zobus, joprojām esmu kliente pie ortodonta, bet ja man jāsalīdzina kavalitāte ar citām zob. praksēm, varu apgalvot, Dr. Butkevišas praksē speciālisti strāda kvalitatīvi. Un lai arī pakalpojumi ir dārgi, esmu gatava maksāt par kvalitātu un vienreiz .

A asnate 05.01.2011

ideaala prakse vienkarshi vajag rupeties par zobiem :)

K Katja 02.09.2011

Pilnīgi piekritu Baibai un Sanitai. Dr. Butkevicas prakse tiešam ir lieliska zobārstniecības iestāde! Kvalitāte ir augstākā līmenī, zobārsti ir ļoti uzmanīgi, laipna administratore. Esmu labojusi tur vairākus zobus un ar katru plombu esmu vairāk neka apmierināta. Ja kādreiz būs vēlreiz jātaisa zobi, tad iešu tikai un vienīgi tur!

E es 09.10.2011

CIK DĀRGI TUR IR? Meklēju un nevaru atrast cenas!

J janka 19.01.2012

Tos pārējos komentārus pati Butkēviča sarakstīja? :D Spriežot pēc rakstītā, pilnībā atbilst tiem uzpūstajam ego, kas lasāms šīs "super" ārstes mājaslapā. Jā piekrītu, ka personāls ir labs, bet tas arī viss. Pati Alēna ar sevi dižojas vairāk kā nekad nedabūjis pāvs. Protams, ir labi, ka ir augsti grādi, bet tas nav pamatojums iedomībai un prastumam. Un tās muļķibas, kas sarakstītas mājaslapā, varbūt pārliecina nezinīšus, bet zinātājiem liekas kā augstākās pakāpes murgojumi, lai attaisnoti nepamatoti uzpūstās cenas. Novēlu Alēnai pieņemties prātā un kļūt par normālu cilvēcīgu cilvēku.

E evucis 01.03.2012

Es arii tur biju zobu implantesanas gadijumaa. Man bija iespaids, ka Dr.Butkevica ljoti dresee savu administratori. Es nezinu, bet es kaut kaa sajutu to, taada samaakslota laipniiba un taads stress juutams, taa kaa sabiedeeta. Bij man draudzene, kuru ar taa priekshniece terorizeja un to energiju es paziistu.
Aizgaaju uz pirmo viziiti pa 15 Ls un peec tam man pateica, ja gribu turpinaat, tad vajag taadu proceduuru, taadu un taadu, kas sastaadiija milzu summu. Es ar to pat nebiju reekjinaajusies, taa kaa izcenojums maajas lpp nebija redzams, es nedomaaju, ka tik daargi. Es pirms tam arii pazvaniiju un jautaaju cenas, bet meitene man pateica, ka katrs gadiijums ir individuaals un atteicaas pat dot aptuvenaas cenas un piedaavaaja man pierakstiities uz viziiti par 15 Ls. Taa nu es par tie 15 Ls uzzinaaju tikai izmaksas un ne ko vairaak, jo mani konkreeti nobiedeeja tas, ka vinja galeejaas summas pat nevareeja nosaukt, jo varot buut visaadi peecaarsteeshanaa.
Taa nu sanaak, ka no manis izkraapa 15 Ls, jo vinji sleepj, ka taa kliinika ir tik daarga un es kaa muljkje tur aizgaaju, sajuuta, ka ar saviem ienaakumiem neesi nekas un esi aizgaajis uz visdaargaako restoraanu.
Jaa un dr.Butkevica, man nepatika kaa daktere, vinja bija aukstrpaatiiga, neielaidaas liekaas sarunaas, neatbildeeja uz dazjiem maniem jautaajumiem. Taada auksta, kurai ruup tikai nauda, ko liidz tie daudzie graadi.. :(

M Marina35 03.04.2012

Piekrītu iepriekš rakstītajam par Butkēviču, augstpratīga, nelaipna rupja, iedomīga. Arī man bij tas gods redzēt Butkēvičas attieksmi pret darbiniekiem, vienkārši prātam neaptverami, ka var izturēties tā pret saviem darbiniekiem. Bet saprotu ja nav iespēju atrast citu darbu tad jau tās nabaga meitenes ļaus lai viņām kāpj uz galvas un klusēs.
Nogaidīju savu vizīti pie Butkevičas 40 minūtes, pat atvainošanos nedzirdēju. Pats interesantākais bij tas ka ar pašu Dr. sanāca aprunaties pavisam maz varētu pat teikt, kad nesanāca jo visus pienākumus dara viņas padotie. Ārstēšanās plānu man izstastīja cik sapratu viņas asistente, tad man rodas jautājums un kur tad pati Dr.? Kā viņa raksta sava mājas lapā, ka viņai rūp viņas pacienti. Nu tuvu tam nav. Tik māk izrīkot citus, bet pati laikam tad jau nemāk neko.
Ļoti vīlos un esiet uzmanīgi ar šo klīniku. Naudas izspiešana vien ir.

R Rozetta 13.12.2012

Biju tur pēc rekomendācijas. Dakterēšanās plānota nākammēnes.
Atmosfēra patika - mājīga. Nu labi, laipnīgums mazliet pārspīlēts. Mūsu platuma grādiem var tikt nesaprasts. Biški amerikānisks? Augstprātību nejutu, bet process jau vēl priekšā.
Vai tiešām viņa ir tāds terorists pret saviem kolēģiem, kā te raksta?

M Milfords 24.08.2013

Nu, mīļie, ar šo "klīniku" esiet uzmanīgi. Pēc pirmās vizītes (kura, ja palaimēsies, nebūs jāgaida ilgāk par stundu vai divām pēc norunātā laika. Kam vispār viņiem vajadzīgs noteikt pieņemšanas laiku, ja tas neatbilst realitātei???) jums noteikti paziņos, ka jūsu mutē ir katastrofa, zobus tīrīt nemākat un vispār viss ir jāpārārstē. Cenas un kopējās gala izmaksas tiek noteiktas pēc jūsu maksātspējas un cenu lapā norādītie cipari beigās izrādās zināma fikcija. Turklāt, pierakstoties uz konsultāciju pie Butkēvičas, pašu dr. satiksiet labi ja uz pāris minūtēm, tāpēc iznāk, ka lielo pirmās konsultācijas maksu samaksāt nākas par pasēdēšanu krēslā un sarunu ar medmāsu.
Šai vietai turpmāk "ar līkumu"!

I Ivars2 03.01.2014

Dārgi un nekvalitatīvi. Īpaši negatīvs iespaids dēļ Dr.Butkevičas paviršās un sadiskās attieksmes.

L Linda2 04.01.2014

Arī es biju apmeklējusi dr.Butkēviču. Jau sen vēlējos iegriezties viņas zobārstniecības praksē, jo bija vēlēšanās tieši pie Butkēvičas veikt zobu ārstēšanu. Izlasot atsauksmes un ieteikumus, nepārprotami, ticēju, ka esmu nokļuvusi pie īstā zobārsta. Steidzamību pie zobārsta paātrināja fakts, ka jārauj zobs, un nevilcinoties!
Māsiņas, ka biezs, viena veica rentgenu, un teica, ka pati daktere tūlīt nāks un apstāstīs situāciju. Atnāca daktere, teica, ka zobs iekaisis, jārauj ārā, un viņu praksē ir tā, ka uzreiz liekams implants, attiecīgi citās klīnikās, vispirms sadziedē un, tad pēc pusgada liek implantu. Protams, vēlējos uzdod jautājumus, bet dr.Butkēviča ātri pie durvīm aizejot, kko pateica, un vairs nenāca atpakaļ. Māsiņas riņķoja apkārt, skaidroja izmaksas-iemaksas pie implanta likšanas. Vispār jau nācu pie dakteres, nevis ar māsiņām runāties. Darbinieki informēja, ka implanta veikšanai brīva vieta ir tikai pēc mēneša, bet kā gan ar sastrutojošu zobu var paciest veselu mēnesi!!!
TAS, KA ZOBS bija iekaisis līdz kaulam nevienu neinteresēja, limfa iekaisusi! Ka sācis strutot un iztieku tikai no ibumetīniem.
Par rentgenu un māsiņu skraidīšanu samaksāju 15 Ls. Implanta kopējās izmaksas svārstās līdz 2, 5 reizēm dārgāk, kā citās klīnikās. Ņemot vērā cenas, iekārtojums-lēts, caurvējš, nav atsevišķu kabinetu.
Attieksme no Butkēvičas puses pavirša, nejutu ne mazāko vēlmi patiesi palīdzēt.
Pēc 3 dienām izrāvu zobu citā klīnikā. Ar patiesi ieinteresētu attieksmi palīdzēt un justies labi.

D Delta 10.01.2014

Jāpiekrīt negatīvajam, ko te raksta. Pieraksta laiks neko nenozīmē, jāgaida pusotru stundu. Ne brīdina, ne atvainojas. Dr. demonstrē, ka ir ļoti aizņemta, skraida no viena pacienta pie otra, nekur ilgi neuzkavējas. Bet tai pašā laikā klusākā stūrītī pļāpā ar paziņām par savām personiskajām lietām:))) Visu darbu lielākoties dara asistenti. Uz jautājumiem neatbild. Paziņo, ka zobi jāpārlabo. Bet kāpēc? Kas vainas? Cik nopietni? Neko nevar uzzināt, tikai cenu:) Biju domājusi likt šeit implantus, bet pārdomāju. Nešķiet, ka dr.Butkevičai ir svarīgas pacienta intereses vai ka viņa vispār ir kaut cik godīga.

I Inese Šiltere 31.05.2020

Nezinu gan. Es ieraods ātrāk un mani arī ātrāk pieņēma. Iespējams, ka zobārste vēl nebija beigusi darbu ar pacientu, ja kavēja Jūsu laiku. Un attieksme ļoti jauka. Man bija dr. Buldure.

E ELLIO 10.01.2014

Pacientam ir izvēles iespējas, nepatīk, var meklēt citur, Katram kabinetam savi pacienti.
rīgā kabineti uz katra stūra!Un implantus arī liek daudzās klīnikās!
Uz priekšu!