www.sudzibas.lv Douglas Slikts serviss

Douglas - Slikts serviss

Iegāju douglas veikalā.. Neviena pārdevēja nesasveicinājās.. Gaidīju pie kases kādu laiciņu.. Iznāca pārdevēja Evija.. Ne smaids sejā.. Ne īsti labdien.. Jautāju ka gribu iegādāties dāvanu karti.. Evija paprasīja kastītē vai aploksnē.. Teicu aploksne.. Tad skatijas atkal uz mani.. Tā vietā lai pajautātu, kāda summa.. Vnk klusēja.. Nosaucu summu.. Pateicos.. Viņa arī.. Un nekāds uz redzēšanos.. Domāju vēl uzacu zīmuli iegādāties.. Bet pēc tādas attieksmes vairs negribas apmeklēt šo douglas veikalu molā! Jo pēc iepriekšējas pieredzes, citos douglas veikalos meitenes vnm ir laipnas un atsaucīgas.

10.07.2019

Ev

Tu Turkey901 10.07.2019

Īsa pamācība nākotnei - pieej pie kases, pasaki, ko gribi, samaksā un dodies prom!

Ot OtoOtomārs 10.07.2019

Ļoti attapīgi. 3. klases līmenis!

Tu Turkey901 10.07.2019

"Domāju vēl uzacu zīmuli iegādāties.. Bet pēc tādas attieksmes vairs negribas apmeklēt šo Douglas veikalu"

Pārdevējām ne silts, ne auksts, ka Jūs to zīmuli nepaņēmām, nenopelnītu ne pārdevēja, ne veikalnieki, savukārt Jums būs vien jākrāsojas ar marķieri!

Ot OtoOtomārs 10.07.2019

Ļoti viegli ieņemt ciniķa lomu komentāros, tādejādi sajusties asprātīgam paņirgājoties par sūdzības iesniedzēju, kuras sūdzība ir cilvēcīgi patiesa. Turkey 901 tu esi jefiņš!

Ja Jake Robert 11.07.2019

Šodien jau vismazaz otrā sūdzība par ne smaidīšanu, jūs galīgi kukū? Pārdevējiem nav tāds darbs visu dienu smaidīt un tevi izklaidēt, ja tu gribi, lai tā pārdevēja pasmaida, tad uzdāvini viņai piecīti.

Andra Draugs 11.07.2019

Vienmēr brīnos par tādiem cilvēkiem. Man pašam vienalga vai smaida vai ne. Pat ja labdien nepasaka. Drīzāk otrādi, negribu es sveicināties un mūžīgais " ne, paldies, man palīdzēt nevajag." Paņēmu ko vajag, samaksāju un hasta la vista.
Prasās atsevišķas kases/ veikali, tiem kas negrib runāt un otrādi. Gribas smaidu un Kā Jums iet? Speciāli Jums kase blakus kasei cilvēkiem ar bērniem. :D

Džozefīne 11.07.2019

Cilvēki. Tik smieklīgi radījumi. :D :D :D
Šausmas, pārdevēja nepasveicināja, ko nu darīsim, sitīsim? Jūs sūdzību rakstītāji, paši vispār sajēdzat, ko rakstāt? Smieklīgi.