www.sudzibas.lv Douglas slikts serviss

Douglas - slikts serviss

Šodien tirzniecības centrā alfa veikalā douglas kārtējo reizi saskaros ar šausmīgu attieksmi, vairākas konsultantes vienkārši stāv sarunājās savā starpā un no malas liekas, ka arī aprunā klientus, bet labi, vienalga, zināju ko man vajag, un gāju pēc šīm precēm, visu laiku skatijās uz rokam, itkā kaut ko zagtu, es saprotu ir jaskatās, bet nu nejau lai es jau to justu, izvēloties savas trīs prece devos pie kases, un kopēja summa bija 87eur, un ne čeku saņemu, ne paraudziņus, kas parasti bija klientam iedoti. Protams nejau man šausmigi vajag tos paraugus, vienkārši tā attieksme ir tik nepatīkama, ka labāk tiešām iepirkties internetā.
Ir vērts padomāt ko pieņemt darbā jo visas Dāmas tiešām bija vairāk kā neapmierinātas...

07.02.2024

Atbilde no Douglas Pārstāvja atbilde 29.02.2024

Douglas ir saņēmis Jūsu atgriezenisko saiti par iepirkšanās pieredzi. Mums ir patiesi žēl, ka šāda pieredze ir radusies. Jau šobrīd strādājam pie tā, lai uzlabotu apkalpošanas kvalitāti atbilstoši klienta vajadzībām.
Priecāsimies Jūs redzēt klātienē sniedzot lielisku iepirkšnās pieredzi

S Stuvesant 07.02.2024

Tev ir paranoja! Turklat vel esi skaudiga k...e! Neliekas ka stuchit ir pretigi?

J Justīne.almenko 07.02.2024

Dīvāna ekspert, kas tieši šeit ir skaudīgi? :*

S Stuvesant 07.02.2024

Skauz ka damas konsultantes ir sharmantas un parliecinatas par sevi!

J Justīne.almenko 07.02.2024

:D :D :D to raksta douglas konsultante?😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀